Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALV Postřekově se konala valná hromada fotbalistů

Jak jsme vás nedávno informovali v rozhovoru s koučem Sokola Postřekov Jindřichem Kapicem uskutečnila se v hotelu U nádraží v Postřekově v pondělí 26. prosince 2011 řádná valná hromada tamních fotbalistů místního Sokola. Při připomenutí šedesátileté historie Sokola Postřekov, kterou  postřekovští v roce 2011 mimo jiné oslavovali letním přátelským pouťovým utkáním jejich staré gardy s Bohemians Praha v čele s Karolem Dobiášem a Antonínem Panenkou. Při něm předali třicet pamětních medailí bývalým činovníkům a hráčům. Dále se konal třicátý ročník memoriálu bývalého předsedy Postřekova Josefa Šerlovského. Prodloužil se mandát stávajícímu výboru ve složení: předseda Jiří Vávřík, sekretář Václav Kreuz, hospodář Stanislav Stehlík, hlavní pořadatel Karel Lang, Jindřich Kapic, Jiří Tauer, Petr Váchal a Karel Sladký. Výbor byl doplněn o dva nové členy Vladimíra Jahna a Jaromíra Steinbergera. Tento rok se uskuteční volební valná hromada celého oddílu.

Proběhlo vyhlášení divácké ankety o nejlepšího fotbalistu Sokola, kterým se stala opora mezi třemi tyčemi Jiří Nosek, na druhém místě skončil Petr Steinberger a třetí byl Tomáš Adamka. Dále byli oceněni jubilanti, například nejstarší člen oddílu osmdesátiletý Jindřich Zahoř. Dále byli vyhodnoceni žáci dorost A a B . Prioritou postřekovských fotbalistů je záchrana dorostu v krajském přeboru, kde žehrají na nedostatek hráčů, což si na svá bedra vzala trojice Vladimír Jahn, Jindřich Kapic a Jan Gibfried a pokusí se sehnat posily.
Na zhodnocení sezony jsme se zeptali předsedy Jiřího Vavříka: "Z mého pohledu se jednalo o průměrnou sezonu. Máme problém s mládeží, kde není potřebný počet vlastních hráčů. Dorostenců je málo, žáci jsou stabilizovaní a v přípravce máme 8 až 10 dětí, což je málo. Co se týče Áčka, škoda zápasu s Klenčím, který jsme si pokazili, protože bychom po podzimu byli na barážovém místě. Napoví úvod jarní sezony, tabulka je vyrovnaná a mančaftů, které uvažují jako my, je hodně. Může rozhodnout i fotbalové štěstí, bylo by hezké si zahrát baráž o 1. A třídu. Béčko mělo špatný začátek, potom šest vítězných zápasů, dále kontroverzní utkání v Újezdě, ke kterému se radši nebudu vracet. Je to otázka spíše psychiky hráčů."