Kalendář

<< červenec 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBAL



Program turnaje 5 měst v Domažlicích dne 30.6.2007.

pátek 29. června
-          příjezd hostů z Pakrac - ubytování Střelnice
-          večeře U Kocoura
sobota 30. června
8.00 - 10.00             - příjezd hostů z Furth bei Göttweig - ubytování na plaveckém bazénu
                                - příjezd hostů z Furth im Wald - stadion Střelnice
                                - příjezd hostů z Ludres - ubytování v internátě VOŠ, OA a SZŠ
10.30                       - slavnostní zahájení turnaje - vztyčení vlajek, hymny
11.00                       - slavnostní výkop starosty města
11.00 - 19.00           - turnaj - 9 zápasů
doprovodný program turnaje:
-          zápas minižáků Domažlice - Furth im Wald
-          vystoupení - taneční skupina V. Hruškové
-          výstava vozů Škoda, Ford, Volkswagen
Organizační zajištění turnaje:
-          stravování účastníků ve stanu - oběd, večeře
-          občerstvení pro veřejnost
-          pořadatelská služba
-          sběrači míčů
-          brožury (trojjazyčná), vlaječky
-          mediální reklama (tisk, FM plus)
-          manageři jednotlivých týmu (překladatelé)
-          zdravotnické zajištění turnaje
-          oficiální pozvánky
-          přítomnost fotografa
 kulturní program se společným rautem v MKS:
20.00 - 20.30          - přivítání hostů
                                - zdravice starostů
                20.30       - vyhlášení výsledků
21.00 - 01.00           - volná zábava - Orient Expres
Moderátor večera: Ladislav Feifeirl (+ manageři mužstev)
neděle 1. července
  8.00 -   9.00           - snídaně v restauraci U Kocoura
  9.00 - 12.00           - prohlídka města - volné vstupenky na věž, Chodský hrad
                                 - Újezd - chodská chalupa, Hrádek
13.00 - 14.00  - oběd v restauraci U Kocoura

                                - rozloučení, odjezd

Základní pravidla turnaje
Rozlosování turnaje
 
              skupina I.                                               skupina II.
 


 

1.
2.
3.
 
 
1.
2.
3.
1.
 
 
 
 
1.
 
 
 
2.
 
 
 
 
2.
 
 
 
3.
 
 
 
 
3.
 
 
 
 
Čas zápasu                        Soupeři

11.00 - 11.40                        I.1 -  I.3

11.45 - 12.25                        II.1 - II.3

12.30 - 13.15                        I.1 -  I.2

13.20 - 14.00                        II.1 - II.2

14.05 - 14.45                        I.2 -  I.3

14.50 - 15.30                        II.2 - II.3

15.50 - 16.30                        o 5. místo

16.35 - 17.00                        vložené utkání přípravek

17.05 - 17.45                        o 3. místo

17.50 - 18.15                         vložené utkání přípravek

18.20 - 19.00                        finále

 

O pořadí ve skupině rozhoduje :           1. počet bodů

                                                            2. vzájemný zápas

                                                            3. celkové skóre

                                                            4. větší počet vstřelených gólů

                                                            5. los

V zápasech o celkové umístění :           

- při nerozhodném výsledku - pokutové kopy (5),  poté K.O. systém


 

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.