Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALTurnaj o mistra chamského okresu

 

A-tým Jiskry Domažlice se o víkendu zúčastnil neoficiálního mistrovství chamského okresu v sálové kopané a obsadil třetí místo!

Ve skupině si poradila Jiskra s rezervou pořádajícího Chamu 1:0, brankou Michala Veselého, ačkoliv domácí usilovnně bojovali proti "hravým Čechům" a rozhodnutí padlo až na konci utkání!
Třetiligista z Čech se prosadil trefou Jaroslava Kovaříka a opět jen těsně zvítězil nad Arnschwangem 1:0!
Mladí a techničtí Domažličané ukázali svou třídu a brankami Havlíčka, Veselého a dvakrát Kovaříka nabídli i něco pro oko diváka, když porazili Miltach 4:0!
Čtvrtý zápas a čtvrté vítězství nebylo zkaleno ani úvodním nepříznivým stavem v neprospěch tajného favorita, který nakonec otočil brankami Veselého a Mužíka vývoj utkání proti Chambtalu poměrem 2:1 ve svůj prospěch!
Suveréně vyhráli Domažličtí i poslední partii základní skupiny a stali se tak s patnácti body jejími vítězi. Matas a Strejc zaveleli k úspěchu i v zápase proti Furthu, který sice snížil, ale poslední slovo měl Kovařík a tak stanovil konečný účet na 3:1!
S čím asi nepočíta nikdo, se stalo v boji o finále bohužel skutečností, neboť nejvýraznější postava turnaje Veselý dokázal ještě v zápase s Raenkamem srovnat, ale závěr patřil soupeři a tak Jiskra poprvé prohrála 1:2 a znamenalo to pouze boj o bronzovou medaili!
V boji o bronz ukázali Domažličtí opět svou pravou tvář a zvítězili dvěma brankami Veselého, Leitla a Havlíčka zcela zaslouženě 4:0 nad Arnschwangem!
Ve finále vyhrál Cham nad Raenkamem 3:0.
Střelcem turnaje byl vyhlášen Michal Veselý se šesti zásahy do černého!
Turnaj sledovalo v sobotu 300 a v neděli 500 diváků.
Pan Ticháček předal pořádajícímu oddílu šek na 1000 euro na důkaz dlouhodobé sounáležitosti s tímto oddílem!

Volně z uterního vydání Bayerwaldecha.

Ivan Major