Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALBohemians 1905 B - Slavoj Koloveč 2:0 (0:0)

SESTAVA : BOJČUK, ČERNÝ - KRUML - DUBEN ( 69‘ TOMÁŠEK), DOŠEK – BROŽ – VŮJTĚCH – BAXA (83‘ KADLEC) – PUCHMERTL, PAVLÍK - DUCHOŇ (83‘ KOŽÍŠEK)

 TRENÉŘI : LUCÁK, ČALOUN.

Na umělé trávě Šeberova měli mladí Klokani od začátku více ze hry, slušně kombinovali a i díky velké bojovnosti přehrávali zkušený tým Kolovče v čele s exligistou Lukášem Doškem. Ve druhé půli soupeř už fyzicky nestíhal a velká převaha domácích vyústila v zasloužené vedení v 65. minutě díky brance kapitána Šplíchala. Tentýž hráč přihrál čtyři minuty před koncem na druhý gól výborně hrajícímu Krajákovi, jediné posile z A týmu. Proti Spartě dle smlouvy mezi kluby v pondělí nesmí nastoupit.

Ani poslední zápas se klukům z Kolovče nepovedl a s posledním mužstvem DIVIZE A, podlehli 2 : 0. První poločas nebyl ze strany Slavoje špatný, ale šance, které si vytvořili nedokážou využít. A tak se nemůže bez branek vyhrát. To se potvrdilo i včera a navíc jsme dvakrát inkasovali. Zápas začala lépe Bohemka a taky první vystřelila a málem Bojčuka nachytala. Jen tak tak brankář vyškrábl na roh. Hosté hrozili zejména centima ze stran, ale v pokutovém území nikdo nedorážel, nebo velmi slabě. Do šancí se zejména dostával Pavlík,ale vstřelit branku mu nebylo souzeno. A to ani v počátku druhého poločasu, kdy šel ze strany na brankáře sám. A tak se potvrdilo nedáš dostaneš. Domácí byli ve druhé půlce lepší a šli za výhrou, v těchto chvilkách nás opět podržel Bojčuk. 67.minutě však již nestačil na Šplíchalovu střelu do odkryté branky. A o 12.minut Kraják přidal další branku a bylo rozhodnuto. Náš tým odjížděl po velmi špatném výkonu z prohrou 2:0.

Převzato z webu Sj Koloveč