14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Koloveč padl na Bohemce

V posledním, patnáctém kole, zavítal dvanáctý celek tabulky divize A - Slavoj Koloveč, na umělou trávu v Praze Šeberově, kde nastoupil proti rezervě Bohemians 1905 - aktuálně poslednímu celku tabulky divizní skupiny A. Většina fotbalových odborníků i fanoušků čekalo jednoznačnou záležitost našeho okresního zástupce v čtvrté nejvyšší soutěži. Opak byl pravdou a Slavoj si ze Šeberova odvezl zaslouženou porážku.

Bohemians 1905 B – Slavoj Koloveč 2:0 (0:0)

V úvodu zápasu podržel hosty jejich brankář Bojčuk. Ve 12. minutě střílel Černý z přímého kopu nad branku Bohemians B.  V 18. minutě se do zakončení dostal Pavlík, který těsně minul branku brankáře Hlavatého. Ve 22. minutě střílel Duchoň, ale brankář byl opět na místě.

V úvodu druhého poločasu se dostal do stoprocentní šance  Pavlík, kterého ideálně vysunul Došek, šel sám na gólmana Hlavatého, ale neproměnil. Změnu skóre přinesla 67. minuta, kdy se po centru do šestnáctky před Bojčukem nejlépe orientoval domácí hráč Šplíchal a Bohemka vedla 1:0. Za čtrnáct minut to bylo už 2:0. To se domácí Kraják prosadil mezi dvěma hráči a překonal bezmocného Bojčuka na konečnch 2:0. Slavoj Koloveč se tak s podzimní sezonou rozloučil porážkou s Bohemkou, která do té doby porazila pouze nováčka soutěže Slavoj Český Krumlov hned ve druhém kole 4:1. Celek Bohemains 1905 B se v tabulce dostal na předposlední, patnácté místo a Slavoj Koloveč s třinácti body okupuje třináctou příčku tabulky, s jednobodovým náskokem na čtrnácté Rokycany. Zimní příprava a jarní část  bude pro Koloveč s jasným cílem - zachránit soutěž a vyvarovat se výpadků jako v tomto utkání na Bohemce.

Vedoucí mužstva Slavoje Koloveč Martin Bedják zhodnotil průběh zápasu: "Z naší strany to byl hodně slabý výkon, kdy naši hráči neměli snahu hrát. Možná první poločas můžeme z naší strany hodnotit pozitivně. Ve druhém poločase jsme byli odevzdaným soupeřem. Prostě jsme byli jasně horší a domácí zaslouženě získali tři body do tabulky."

Sestava Slavoje Koloveč: Bojčuk - Černý, Kruml, Duben (69. Tomášek), Brož - Došek, Vůjtěch, Baxa (83. Kadlec), Puchmertl- Pavlík, Duchoň (83. Kožíšek). Trenér: Michal Čaloun.

Rozhodčí: Klátil - Janíček - Hrkal.   Delegát: Štěpánek.

50 diváků.  ŽK: 1-0.