Kalendář

<< červen 2023 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALMladší dorost: J. Domažlice - FK Horažďovice 4:4 (2:3), PK 2:4

 

V sobotu okolo poledne byl k vidění na UMT dramatický pohárový zápas se šťastnějším vyústěním pro hosty z Horažďovic.

Lépe vstoupili do utkání hosté, když se v 16´ prosadil střelou do šibenice nešťastného domácího brankáře hostující Lukáš Mareš - 0:1. V 23´ srovnal Linkeš, když zužitkoval kolmici na něj adresovanou Konrádym - 1:1. Ve 25´ uklízel míč do prázdné branky, po pěkné kombinaci v pokutovém území Poláček - 2:1.
Vypadalo, že v tuto chvíli je narůstání skóre ve prospěch domácích již jen otázkou času, ti však nepochopitelně polevili a namísto toho začali inkasovat! Po chybě domácí obrany v 35´ vyrovnal hostující Jaroslav Makovec - 2:2. Ve 38´ opět po hrubé chybě domácí defenzívy skóruje Filip Prokopius - 2:3.
Druhé dějství začali domácí sice jalovým náporem, ale opět inkasovali, když se ve 23´, po centru z levé strany nemýlil Martin Šašek - 2:4. Domácí nechtěli balóny, svěsili hlavy a jakoby smířeni s osudem čekali na závěrečný hvizd sudího. V závěru utkání se přece jenom dostavil tlak ze strany domácích borců a ti vydřeli zaslouženou remízu, když se ve 32´ prosadil z přímého volného kopu střelou do šibenice Tomáš Dvořák - 3:4 a následně ve 35´ se krásně uvolnil na hranici šestnácky Martin Buršík st. a našel Konůpku, který již nedal křižnou střelou šanci hostujícímu Miroslavovi Penovi - 4:4. Ve 36´ ještě stačil Stróž obdržet kartu barvy pampelišky za taktický faul na polovině hřiště. Stejně byl potrestán i hostující kapitán ve 38´ Nováček.
Při loterii v podobě pokutových kopů se štěstěna přiklonila na stranu hostí v poměru 2:4, kdy za Jiskru dali Konůpka a Hruška a nedali Dvořák a trestuhodným provedením také Buršík st. Poslední exekutor již své umění vzhledem k rozhodnutému skóre ukazoval nemusel.

Sestava Jiskry Domažlice
: Straka - Kalný, Poláček, Stróž, Buršík ml. - Kohout, Hruška, Hojda, Konrády - Linkeš, Konůpka.
Střídali: Žák, Major, Dufek, Nechoďdomů, Buršík st., Dvořák.
Trenér: Radek Neuman.
Vedoucí mužstva: Josef Dufek.

Po skončení zápasu se starší žáci, kteří vypomohli v kádru mladšího dorostu, odebrali do klubové restaurace k závěrečné dokopné, na jejímž začátku si vzal slovo trenér Radek Neuman, aby krátce zhodnotil uplynulý půlrok. Konstatoval, že mužstvo má na vytýčený cíl, tedy nejhůře třetí místo, ze současného pátého ztrátu devíti bodů, která není na jaře, za určitých okolností, nesmazatelná.
Poděkoval za nasazení v trénincích a zápasech a předběžně motivoval borce na zimní přípravu, která začne 16. ledna 2012. Letos proběhnou v nastávajícím týdnu poslední dva tréninky. 
Bude se řešit hostování borců v současném kádru, který se pro jarní část vzhledem k uspokojivým výkonům nebude více posilovat.
Poté se borci jali oslavovat a jestli neskončili, slaví tam dodnes!
SŹ/MD - Ivan Major


 

Detail [›]
Mladší dorost 01
Detail [›]
Mladší dorost 02
Detail [›]
Mladší dorost 03
Detail [›]
Starší dorost 04