3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Dorost - starší: FK Horažďovice - J. Domažlice 1:1 (0:0), mladší: FK Horažďovice - J. Domažlice 0:1 (0:0)

Starší dorost: FK Horažďovice - J. Domažlice 1:1 (0:0)
Branka staršího dorostu Jiskry: Jakub Malík. Na PK vyhráli domácí 3:2

Po utkání minulého jedenáctého kola, kdy Jiskra prohrála na hřišti ZČE Plzeň 0:4, když tři branky inkasovala v závěru v rozmezí 88. až 92. minuty, odjížděla na půdu třetích Horažďovic s cílem bodovat. V první půli se hrálo v poli vyrovnaně, přesto si lepší střelecké příležitosti vypracovala Jiskra.Bohužel většinou to byly střely zpoza pokutového území, které šly buď mimo nebo je pochytal domácí golman. Domácí, kteří nastoupili do utkáni sebevědomě, byli zaskočení aktivní hrou hostí tak, že si za celý první poločas nevypracovali žádnou šanci. Hrozili zejména ze standardních situací, ale obrana Jiskry, v čele s brankářem Krutinou (nastoupil za zraněného Čapského!!!), vše s přehledem vyřešila.
Ve druhé půli začali lépe domácí, byli aktivnějši, ale žádné golové šance si nevytvořili. Paradoxně když Jiskra hru vyrovnala, povedl se domácím rychlý protiútok a ujali se vedení 1:0. Poté se hra vyrovnala, ale hrálo se bez šancí na obou stranách. V závěrečné desetimunutovce trenéři Jiskry Domažlice zariskovali, stáhli hru na tři obrance a posílili utočnou fázi. Jiskra získala převahu, domácí se branili pouze za cenu dlouhých odkopů nebo faulů. Po jednom z nich v 87. minutě zahrál perfektně trestný kop Lešek a na vzdálenější tyči hlavou srovnal Malík. Do konce utkání hrála obě mužstva tak, aby neudělala zbytečnou chybu.
Utkání, které rozhodoval oboustraně velmi nepřesný sudí Kostelník, s asistenty Velíškem a Plundrichem (velmi dobří), tak skončilo zaslouženou remízou. Penaltový rozstřel už je loterie. Za Jiskru neproměnili Lešek a Kubr.
Sestava Jiskry Domažlice: Krutina - Šimůnek, Kubr, Malík, Černý - Lešek, Gust, Buršík (Kneblík) Stróž (Kohout) - Čadek, Socha.
Trenéři: Forro, Steinbrücker.

Mladší dorost: FK Horažďovice - J. Domažlice 0:1 (0:0)
Branka: Kohout J.

Jiskra byla po celý zápas lepším mužstvem ale šance které si vypracovala neproměníla.
Ve druhé půli ještě vice zatlačila domáci do defenzívy a po pěkné kombinaci vstřelila první a jak se později ukázalo i vítěznou branku. Zasloužené vítězství Jiskry které mohlo byt daleko větší.

V posledním podzimním třináctém kole krajského přeboru hostí starší dorostenci Jiskry (osmé místo 16 bodů) v sobotu 19. listopadu od 10:00 hodin aktuálně desátý FK Nepomuk, který má na svém kontě čtrnáct bodů.