Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALStaříci již bilancují!

Je tady podzim a pomalu se blíží doba bilancování. Jaký ten uplynulý sportovní rok vlastně byl, co nám přinesl a co vzal? 

Jaké je to v případě fotbalové staré gardy Jiskry Domažlice?

Ta se přeměnila z pouhopouhého společenství stařečků holdujících kopání a běhání za kulatým nesmyslem ve víceúčelovou sportovně kulturně a politicky orientovanou jednotku s pevnou organizací a pevným vedením!

Nevěříte? Možná vám poslouží kratičký výčet příkladů s nepřeberného množství aktivit staré gardy:

Sportovní aktivita je na místě prvním, což se rozumí samo sebou a koresponduje s původním zaměřením, tedy sundat nějaké to kilo, zlepšit kondici, sejít se s kamarády a hlavně udělat si žízeň, protože té a času je s přibývajícím věkem stále méně!

Staříci zorganizovali 18 tréninků a účastnili se 23 utkání proti stejné věkové kategorii nebo proti mladíkům ještě se honících za body v řádných soutěžích. Celkové číslo obsahuje počet čtyř účastí na turnajích, z toho třech seniorských. Celková bilance je víc než lichotivá!

Ve třiadvaceti zápasech či účastech na turnajích slavili borci již něco pamatující od levého břehu Zubřiny 13 vítězství, dvě utkání končila dělbou bodů a pětkrát okusili stařečkové hořkost porážky. K tomu je nutno přičíst jedno vítězství, dvě druhá místa a jedno čtvrté na turnajích. Výčet dalších aktivit a ještě více informací je v rubrice SG Jiskra Domažlice nebo přímo na sgjiskra.blog.cz

SG