11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Béčko Jiskry Domažlice jede na vítězné vlně

Křimice – Rezerva domažlické Jiskry nastoupila v sobotu v rámci 12. kola I. A třídy v Křimicích proti mužstvu domácího Sokola. Na svém kontě měla tři zápasy bez porážky, a protože si chtěla udržet kontakt s lídrem soutěže ze Sušice, musela v městě kysaného zelí bodovat.

Sokol Křimice – Jiskra Domažlice B 1:5 (1:1)
V úvodu utkání si domácí vytvořili dvě brankové příležitosti, které neproměnili. Poté domažlický Rojt vysunul Havlíčka, brankář Křimic Hinterhozinger špatně vyběhl a Havlíček jej přehodil – 0:1. Poté šla Jiskra třikrát za sebou tři na jednoho, jenže situace špatně řešila, a jednou Beňušík nastřelil tyč křimické brány. Ve 40. minutě se podařilo domácímu Kovačičovi vyrovnat na 1:1, když si zpracoval centr z pravé strany.

Úvod druhé půle vyšel domažlické Benfice na jedničku. V 48. minutě po rohovém kopu se ve vápně před domácí brankou nejlépe orientoval Havlíček – 1:2. O chvíli později vyšla spolupráce Havlíčka a Hartla, a bylo to 1:3. Na 1:4 zvýšil po vysunutí Hartl, když si pohrál i s vybíhajícím brankářem. Na konečných 1:5 upravil opět Hartl, když zužitkoval ideální přihrávku mezi obránce od Beňušíka.

Béčko je v aktuální tabulce I. A třídy na druhém místě se ziskem 25 bodů, dva body před příštím soupeřem ze Zruče, a skóre 44:20. Tolik branek nenastřílel nikdo ze všech krajských soutěží.

,,Opět jsme potvrdili , že se nám lépe hraje na hřištích soupeřů. Byla to jednoznačná záležitost. Křimice s námi hrály vyrovnanou partii jen v prvním poločase. Ve druhém jsme soupeře jednoznačně přehráli a mohli jsme vyhrát ještě větším rozdílem“ uvedl trenér Jiskry Ivan Rybár.

V dalším kole hraje rezerva Domažlic doma v neděli od 14.00 proti čtvrtému celku tabulky, mužstvu Zruče.

Domažlice B: Frei - Strejc, Schamberger, Neumann (60. Pačesný), Rojt - Hošek (46. Brichcín), Vísner, Beňušík (75. Waldmann), Hartl - Krakeš, Havlíček (65. Paluch). Trenér: Ivan Rybár.
Křimice: Hinterhozinger - Gren, O. Šváb, Nezval, Adam, Klement, Augustýn, Rada, Královec, J. Šváb, Kovačič. Střídání: F. Šváb, Řehoř, Kuneš, Brousil. Trenér: Petr Housar.
Rozhodčí: Horáček, Štrincl, Sírový. Delegát: Hajšman. ŽK: 3:7. Diváků: 50.