Kalendář

<< květen 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBAL



Rozlosování krajských soutěží - čísla a hrací dny.

A1A   Krajský přebor mužů

                              

 1.     FK STAFIN Holýšov                                                         NE   úř.                

 2.     SK ZČE Plzeň                                                                   SO   úř.                

 3.     FK Tachov                                                                          SO   úř.                

 4.     FC Rokycany                                                                     SO   úř.                

 5.     Přeštice                                                                              SO   úř.                

 6.     FO Baník Stříbro                                                             NE   úř.                

 7.     Sušice                                                                                 NE   úř.                

 8.     SKP Rapid Sport                                                               SO   úř.                

 9.     Klatovy  B                                                                           NE   10:30           

10.   Chanos Chanovice                                                            SO   úř.                

11.   Sokol Manětín                                                                   SO   úř.                

12.   SSC Bolevec                                                                      SO   úř.                

13.   Sokol Město Touškov                                                      SO   úř.                

14.   Baník Zbůch                                                                      NE   úř.                

15.   Spartak Chrást                                                                 SO   úř.                

16.   ZKZ Horní Bříza                                                              SO   úř.                

 

A2A   I.A.třída

                                       

 1.     Slavoj Mýto                                                                        NE   úř.                

 2.     VS Plzeň                                                                            SO   úř.                

 3.     DIOSS Nýřany                                                                  SO   úř.                

 4.     Tatran Chodov                                                                   NE   úř.                

 5.     Sokol Křimice                                                                   SO   úř.                

 6.     Žichovice                                                                            NE   15:00           

 7.     Slavoj Koloveč                                                                   NE   16:00           

 8.     FK Nepomuk                                                                      SO   úř.                

 9.     CHKZ Staňkov                                                                  NE   úř.                

10.   Start VD Luby                                                                   SO   úř.                

11.   MĚSTO Zbiroh                                                                 NE   10:15           

12.   Sokol Blovice                                                                    SO   úř.                

13.   Keramika Chlumčany                                                     SO   úř.                

14.   Sokol Chotíkov                                                                 SO   úř.                

15.   FK Žákava                                                                          NE   úř.                

16.   Sokol Losiná                                                                     SO   úř.                

 

A3A   I.B.třída "A"

                                    

 1.     Rozvadov                                                                             NE   úř.                

 2.     Start Bělá n.Radbuzou                                                     SO   úř.                

 3.     Sparta Dlouhý Újezd                                                        SO   úř.                

 4.     Chotěšov                                                                             SO   úř.                

 5.     FK - BKV Planá                                                                SO   úř.                

 6.     Jiskra Bezdružice                                                           SO   15:00           

 7.     Tatran Přimda                                                                   SO   úř.                

 8.     Spartak - První chodská Klenčí                                    NE   úř.                

 9.     SHH Heřmanova Huť                                                       NE   úř.                

10.   Dynamo Horšovský Týn                                                  SO   úř.                

11.   Jiskra Domažlice  B                                                        NE   úř.                

12.   Slavoj Stod                                                                         SO   úř.                

13.   Sokol Konstantinovy Lázně                                            SO   úř.                

14.   Sokol Postřekov                                                               NE   úř.                

 

 

A3B   I.B.třída "B"                                    

 

 1.     FJ SRK Železná Ruda                                                     NE   úř.                

 2.     Sokol Mochtín                                                                   SO   15:30           

 3.     Záhoří                                                                                 SO   úř.                

 4.     Keramika Chlumčany    B                                              NE   úř.                

 5.     SKP Okula Nýrsko                                                          NE   úř.                

 6.     Sokol Hradešice                                                               SO   16:00           

 7.     Tatran Dlouhá Ves                                                           SO   úř.                

 8.     FC Švihov                                                                           SO   úř.                

 9.     SK Kovodružstvo Strážov                                                NE   16:00           

10.   Merklín                                                                              SO   úř.                

11.   Přeštice   B                                                                        NE   10:15           

12.   SK Starý Plzenec                                                             SO   úř.                

13.   Sokol Pačejov                                                                    SO   úř.                

14.   Předenice                                                                           SO   úř.                

 

A3C   I.B.třída "C"

                                    

 1.     Sokol Kralovice                                                                SO   úř.                

 2.     Sokol Druztová                                                                 SO   úř.                

 3.     Čechie Příkosice                                                              SO   úř.                

 4.     Sokol Plasy                                                                        SO   úř.                

 5.     Tlučná                                                                                 NE   úř.                

 6.     FK Bohemia Kaznějov                                                      SO   úř.                

 7.     Spálené Poříčí                                                                   SO   úř.                

 8.     Sokol Malesice                                                                 SO   15:00           

 9.     Zruč                                                                                    SO   úř.                

10.   Sparta Sulkov                                                                    NE   úř.                

11.   Sokol Mladotice                                                                SO   úř.                

12.   Sokol Černice                                                                   SO   úř.                

13.   Sokol Raková                                                                    NE   úř.                

14.   Union Sparta Plzeň                                                          NE   úř.                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C1A   Krajský přebor dorostu starší  a mladší

                   

 1.     CHKZ Staňkov                                                                  NE   úř.                

 2.     SOKOL Plzeň - Košutka                                                NE   úř.                

 3.     Sokol Blovice                                                                    SO   úř.                

 4.     Jiskra Domažlice                                                             SO   úř.                

 5.     ZKZ Horní Bříza                                                              SO   úř.                

 6.     Prazdroj Plzeň   B                                                            NE   úř.                

 7.     FK STAFIN Holýšov                                                         SO   úř.                

 8.     FK Tachov                                                                          SO   úř.                

 9.     1.FC Plzeň                                                                         SO   úř.                

10.   Přeštice                                                                              SO   úř.                

11.   Sušice                                                                                 SO   úř.                

12.   SK SENCO Doubravka                                                    NE   úř.                

 

C2A   Krajská soutěž dorostu sk."A"                    

 

 1.     Start VD Luby                                                                   SO   10:00           

 2.     Sokol Mochtín                                                                   NE   10:00           

 3.     Dynamo Horšovský Týn                                                  NE   10:00           

 4.     Sokol Mrákov                                                                    SO   10:00           

 5.     Sokol Měčín                                                                      SO   10:00           

 6.     Slavoj Koloveč                                                                   SO   10:00           

 7.     FK Nepomuk                                                                      NE   10:30           

 8.     FC Švihov                                                                           NE   10:00           

 9.     DIOSS Nýřany                                                                  SO   10:00           

10.   SSC Bolevec                                                                      SO   10:00           

11.   Dobřany                                                                              NE   10:00           

12.   FK Svéradice                                                                     SO   úř.                

13.   Sokol Pačejov                                                                    SO   úř.                 

14.   Sokol Postřekov                                                               NE   10:00           

 

2B   Krajská soutěž dorostu sk."B"

                   

 1.     Sokol Kralovice                                                                NE   úř.                

 2.     MĚSTO Zbiroh                                                                 NE   10:15           

 3.     FC Rokycany    B                                                              NE   10:00           

 4.     Sokol Plasy                                                                        NE   úř.                

 5.     FO Baník Stříbro                                                             NE   10:30           

 6.     Sokol Raková                                                                    NE   10:00           

 7.     SKP Rapid Sport                                                               SO   2,5h před ÚZM                

 8.     Chodský Újezd                                                                  NE   10:30           

 9.     Slovan Spoje Plzeň                                                           NE   10:00           

10.   Starý Smolivec                                                                  NE   úř.                

11.   Sokol Dolní Bělá                                                              NE   10:00           

12.   Hrádek                                                                        &n