Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALRoman Vyleta je novým asistentem trenéra v Jiskře Domažlice!

 

Domažlická Jiskra má od včerejška nového asistenta hlavního trenéra Zdeňka Michálka. Stal se jím dosavadní trenér Slavoje Koloveč, sedmatřicetiletý Roman Vyleta. Výbor fotbalového klubu musel najít náhradu za Zdeňka Bečku, který minulý čtvrtek odešel do Albánie k tamnímu úřadujícímu mistru Skëndebreu Korca, jako asistent Stanislava Levého, s nímž už v minulosti působil v Plzni a ve Zlíně. Jednání s Vyletou proběhlo včera na stadiounu Střelnice a obě strany se dohodly na smlouvě, která má platnost do konce sezony 2011/2012.

"Trenéra Vyletu jsme samozřejmě sledovali a nejdeme do neznáma. Po jeho dosavadní trenérské praxi počítáme s tím, že stejně kvalitně nahradí výbornou práci Zdeňka Bečky. Hráčům ho představíme na čtvrtečním tréninku A mužstva," uvedl viceprezident Jiskry Domažlice Ivan Rybár, který společně s kolegy z výboru FK Antonínem Vlčkem a Pavlem Wolfem, z pověření výboru s Vyletou jednali. Roman Vyleta odchází z pozice hlavního trenéra Slavoje Kolovče, kde ho nahradí jeho dosavadní asistent Michal Čaloun.
"Dostal jsem nabídku z vyšší soutěže, která je pro mě velkou výzvou. V Kolovči mě nahradí moji kolegové, kteří se mnou byli u mužstva - Michal Čaloun a Martin Bejdák. Doufám, že se jim výsledkově a herně bude dařit. V Domažlicích je vše na vyšší úrovni, s větší profesionalitou. Trenéra Michálka dobře znám. Trénoval mě ještě v dorostu a v mužích Viktorie Plzeň. Byl to právě on, který mi v mých trenérských začátcích doporučil, jako trenéra, na fotbalovou školu v Plzni. Je takovým mým osudovým mužem. Samozřejmě bych rád navázal na výbornou práci mého kolegy Zdeňka Bečky. Doufám, že se nám společně s panem Michálkem bude dařit tak, jako se Jiskře doposud herně a výsledkově dařilo," řekl nový asistent trenéra Michálka v Jiskře Domažlice, Roman Vyleta.

Jiří Pojar