Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALTrenér Zdeněk Bečka opouští Jiskru a jde do Albánie

Fotbalisté Domažlic, kteří si vedou velmi dobře v roli nováčka České fotbalové ligy, přišli o asistenta trenéra. Zdeněk Bečka totiž získal angažmá v Albánii, kde bude pracovat u úřadujícího mistra Skënderbeu Korca v roli asistenta hlavního kouče Stanislava Levého. 

„Město leží na hranicích s Řeckem a Makedonií asi dvě a půl hodiny cesty od hlavního města Tirany. Standa Levý tam už je a podle jeho slov byl mile překvapen tamní úrovní života. Já tam letím tento čtvrtek,“ uvedl včera pro Deník Zdeněk Bečka.

Oba trenéři pracovali společně už v Plzni a ve Zlíně. Zdeněk Bečka potom trénoval v nižších soutěžích Tachov, Sezimovo Ústí a naposledy Domažlice. „Je mi líto, že z Domažlic odcházím, ale pro mě je to velká příležitost trénovat v cizině,“ tvrdí Bečka.

Domažlický trenér Zdeněk Michálek jeho odchodu lituje. „Zdeněk Bečka je kvalitní trenér, který bude chybět, ale pro něho je to velká šance.“

Ostatně ve vedení klubu už hledá náhradu. „Spojení Michálka s Bečkou fungovalo výborně a byla to velmi kvalitní trenérská dvojice. Míchá se v nás teď hrdost se smutkem, ale musíme si poradit. Už jednání probíhají,“ říká prezident Jaroslav Ticháček.

Převzato z DD