Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALDomažlice hrají s Roudnicí nad Labem

 

Městský stadion Střelnice bude v sobotu 8. října od 16:00 hodin dějištěm desátého kola třetí nejvyšší soutěže v ČR. Pátá Jiskra Domažlice bude hostit dvanáctou Roudnici nad Labem. Obě mužstva v minulém kole prohrála shodně 1:0. Roudnice v domácím prostředí s pražským Vltavínem. Jiskra sehrála utkání s Českou Lípou. Byl jí v 56. minutě vyloučen snajpr Lukáš Bezděk, kterého disciplinární komise FAČR potrestala zákazem startu ve třech mistrovských utkáních počítaných od 2. října 2011. SK Roudnice nad Labem je farmou ligových Teplic. Podle jejího sekretáře Václava Procházky jsou v kádru stabilně tři hráči a dva z nich jsou zranění a i když je reprezentační přestávka dalších posil z ligového kádru Petra Rady využit nebude. "Samozřejmě že chceme vyhrát. Mužstvo Domažlic je pro nás těžký soupeř a vzhledem k tomu že se nám na hřištích soupeřů nedaří, byl bych spokojen s bodem," vypočítává sekretář Roudnických

Kádr ligového nováčka nebude kompletní. Jan Matas začal od středy z lehkým výklusem a od příštího týdne se pomalu zapojí do tréninku, ale ještě ne na plno. Další, kdo měl problémy je středopolař Petr Mužík s holení kostí ve, které má zánět, ale trenéři věří, že bude k utkání připravený. "Roudnici jsme viděli na videu. Mají mužstvo velmi dobře věkově složené. Opírá se o výkony tří 'starších' hráčů, jako například Tomáš Kuchař - bývalý hráč SK Slávie Praha. Mužstvo má další tři, čtyři hráče, ve věku 28-30 let a zbytek tvoří mladí, šikovní hráči. Nečeká nás jednoduché utkání. Já věřím našemu mužstvu, že je schopné uhrát dobrý výsledek," uvedl trenér Zdeněk Bečka. Podle Bečky je absence Bezděka určitý zásah do sestav: "Máme k dispozici kádr, v němž jsou hráči, kteří na svoji šanci čekali a teď mají příležitost se ukázat," dodává Bečka.
Utkání budou řídit Jaroslav Kubr, s asistenty Janem Váňou a Vojtěchem Severýnem - všichni tři z Prahy. Delegát FAČR bude Slavomír Kozel z Chebu.

Jiří Pojar 

Lukáš Bezděk v souboji s odchovancem Jiskry v dresu Č. Lípy, Barciagou.