17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Strakonice rozstřílely v derby Český Krumlov 5:1

Strakonice - Divizní fotbalisté o vysoké výhře rozhodli až v posledních pětadvaceti minutách.

STRAKONICE – ČESKÝ KRUMLOV 5:1 (1:1)

Výsledek duelu prvního s posledním vypadá jednoznačně, ale hosté bojovali a dlouho se zdálo, že by si mohli odvézt bod.

Hostující Slavoj šel do vedení ve 27. minutě, kdy brankář Rojík neudržel střelu Baboučka a z dorážky se nemýlil Vacek. Domácí však ještě do přestávky vyrovnali, střela Reina s pomocí teče Jakuba Zatloukala skončila za zády Jirkala.
Ve druhém poločase byli Strakoničtí jasně lepší, měli trvalou převahu, dobývali branku soupeře a čekalo se na druhý gól. Ten přišel v 65. minutě, kdy střelou z vápna po zemi k tyči skóroval Horejš. I když v souboji o míč před vápnem si počínal hodně důrazně, zřejmě na hranici faulu. Sudí ale nepískal. Hned v 68. minutě se hlavou po rohu prosadil Benedikt na 3:1, v 75. minutě dal svůj první gól v nové sezoně Glazunov, který byl v minulé sezoně nejlepším střelcem týmu. Konečnou podobu výsledku dal v 90. minutě Hájek, jehož střelu ještě tečoval hostující Pintér.

Autoři posledních tří gólů přišli na hřiště až v průběhu hry, trenéru Jindřichu Dejmalovi tak stoprocentně vyšlo střídání.

Branky: 37. Rein, 65. Horejš, 68. Benedikt, 75. Glazunov, 90. Hájek – 27. Vacek. Rozhodčí: Blaschke – Hock, Šimek. ŽK: 4:4 (Káník, Glazunov, Petráň, Benedikt – Wagner, Pintér, J. Zatloukal, Beránek). Diváků: 150.

Strakonice: Jaroslav Rojík – Horejš, Sláma, Janů, Leština – Rein (58. Glazunov), Bambule (38. Benedikt), Petráň, Repa (85. Hájek) – Němec, Káník.

Český Krumlov: Jirkal – Boháč, Pintér, Kroupa, J. Zatloukal – Wagner – Koritar, Beránek (85. K. Zatloukal), Kovačičin – Babouček (77. Carda), Vacek.