11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

ČFL: Diváci šli na fotbal zadarmo. A viděli další porážku

Chomutov – Fotbaloví příznivci šli v Chomutově na zápas zadarmo. Tým se jim takto omluvil za špatné výkony. Herní projev ale nezměnil. FC doma nepřehrál Hlavice a prohrál 0:1.

Hned v úvodu mohli jít domácí do vedení, když pálili Dolejška a Doksanský. Střela prvního jmenovaného ale neměla potřebnou přesnost, Doksanský pro změnu trefil břevno. Bezbrankový stav tak vydržel až do přestávky.

Ve druhé půli se snažili od začátku domácí bojovat o každý míč. Hned v padesáté minutě se dostal po ideální přihrávce Gibala až před brankáře hostů, ten jeho střelu pozemi vystihl. Poté byli vidět na hřišti hlavně hosté, kteří se pustili do Chomutova několika střeleckými pokusy.

Domácí držel nad vodou pouze vynikající brankář Zaťko. V 84. minutě byl ale i on krátký. Domácí neuhlídali po rohu Novotného a ten poslal míč hlavou do sítě Chomutova – 0:1. Závěrečný tlak domácích přinesl pouze další nastřelené břevno, a tak odešli z opět bez bodu a v tabulce jim patří poslední příčka. (lk)