Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALBratři Šotové, Hruška, Krčma, Němec a spol. byli tentokrát nad síly staré gardy!

V úterní podvečer změřili své aktuální síly na UMT hráči staré gardy s prvním týmem Sokola Milavče a toto měření dopadlo lépe pro mužstvo hostů!
Od úvodu zápasu hosté lépe kombinovali, byli pohyblivější a často se dostávali do zakončení, které bylo hned pětkrát korunováno rozvlněním sítě za Pejsarovými zády! Domácí ztráceli půdu pod nohama zejména ve středu hřiště a tak i obrana byla pod neustálým tlakem. Vypracovali-li si domácí borci ojedinělé tutovky, naložili s nimi často prachmizerně (Bočan, Rybár). Občas domácí borci více mluvili než hráli a to hrálo samozřejmě do noty lehkonohým forvardům z periferie. Od debaklu zachránil staříky od břehů říčky Zubřiny nadstandartní výkon novopečeného ženáče Pejsara a ve velice dobrém světle se ukázala i nová akvizice Sokola Újezd Zdenda Kruml, který se také i touto formou seznamoval s třetitřídní kopanou!
Borci kádru SG zahráli až na dva výše jmenované hluboko pod své možnosti a tak je jen na náčelníkovi, jakou formu disciplinárního trestu zvolí a co naordinuje na příštím kondičním tréninku, který pro jistotu tento pátek odpadá!

Ivan Major