23 24 25 26 27 28 29
30 31

Koloveč vyhrál krajské divizní derby v Tachově

FK Tachov – Slavoj Koloveč 0:3 (0:1)
V krásné sobotním odpoledni, zavítal divizní Slavoj Koloveč na stadion FK Tachov. Vítězství se však nerodilo jednoduše a první polovina utkání byla pro přítomných 220 diváků hodně nezáživná. Domácí hráči měli v úvodu mírnou převahu a v 10. minutě se do první šance dostali tachovští, avšak jejich střely směřovaly nad, nebo vedle branky Bojčuka. Hostující hráči se dočkali vstřelené branky, když ve 33. minutě po kolmé přihrávce Bereczkého, se trefil kolem vybíhajícího brankaře, svojí slabší pravou nohou, Puchmertl. 1:0 pro Koloveč. Domácí se snažili vyrovnat, ale jejich snaha byla jen po vápno. Střely létaly nad, nebo vedle. A tak poločas skončil 1:0 pro Slavoj.
Do druhého poločasu nastoupil do středu útoku Pavlík, místo Kožíška, který se necítil z cela zdráv. Přinesl oživení a také šance. Hned ve 48. minutě přidal Bereczký druhou branku. Hráči Tachova se pustili do útočení, ale bylo vidět pouze snaha, která končila před pokutovým územím, nebo v náručí brankaře Bojčuka. A tak přibývaly šance Slavoje, protože hráči snadno pronikali do otevřené obrany. V 67. minutě vyráží Pavlíkovu hlavičku z branky domácích brankář Pták. Další střely tohoto hráče končily vedle branky domácích. Další hráči měli šance. Pavlík, Bereczký, Černý, Došek. Konečně se hrála kopaná, která byla v přípravě a tak se hosté dočkali i třetí branky. Pavlík po přihrávce Bereczkého upravil na konečných 0:3. Domácí i přes snahu se na nic již nezmohli. Hráči i fanoušci Kolovče se tak po závěrečném hvizdu hlavního rozhodčího Pavla Haultufa mohli radovat se tří důležitých bodů.

Sestava Slavoje Koloveč: DANIEL BOJČUK, LUKÁŠ DOŠEK - RADEK ČERNÝ –JIŘÍ DUBEN –JAN BROŽ,ROMAN BAXA –JAN VŮJTĚCH, JAKUB PUCHMERTL (86.MILOSLAVDUCHOŇ) –TOMÁŠ BERECZKÝ –PETR DOŠLÝ ( 80.PAVEL KADLEC),VLASTIMIL KOŽÍŠEK (46. JANPAVLÍK). TRENÉR: ROMAN VYLETA.
FKTachov: Pták - L. Viterna (47. Mráz), Kaše, Šácha, J. Viterna, Mančál (15. Hobza), Hudec, Habart, Dvořák (47. Janoušek), Folejtar, Tušl. Trenér: Jaroslav Pták.
Rozhodčí: Pavel Haltuf - Ivo Duchoň, Marika Hasíková.Delegát. Václav Havránek
ŽK: 0:3. Diváci: 220.