10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

SK Kladno – FK OEZ Letohrad 1:1 (1:1)

Domácí: . Rouček – Bartoš, Samek, Rendla, Procházka – Holub (84. Skořepa), Z. Rada, Čurda, Hajník – Tóth (56. Čížek), Švambera (65. T. Rouček)

Hosté: Kykal – Moník, Macek, Vaniš, Macháček– Nadrchal, Bíro, Kuželka, Kail(46.Semerák) – Brendl (77. Konečný), Nulíček (58. Nágl)

Diváci: 330. Branky : 27.Procházka (pk) – 24. Bíro

Karty: Procházka, Rada – Macek, Nadrchal ,Bíro, Nágl.

HR: Koval Zdeněk.

Na kdysi prvoligovém trávníku se odehrálo utkání, ve kterém se o vítězství snažila obě mužstva až do závěrečných minut. Před utkáním by byl Letohrad asi spokojen i s bodem z horké kladenské půdy. Vždyť domácí získali všechny dosavadní body v soutěži pouze na domácím hřišti. Po úvodním oťukávání vyslal první střelu na branku v 5. minutě Nadrchal. V prvním poločase asi nejlepší hráč na hřišti.V 9 minutě se před Kykalem objevil Toth, ale je ho střelu hlavou hostující brankář chytil. Hosté odpověděli záhy.Po rohu se k odraženému míči dostal Nadrchal,ale brankář Rouček s námahou jeho střelu kryje na brankové čáře .Ve 22. minutě Letohrad zahodil další tutovku . Nadrchal pronikl do vápna, ale na jeho přihrávku si Brendl špatně seřídil mířidla a střela místo v opuštěné brance skončila vedle. Nadrchal se o druhý pokus pokusil ve 24 minutě. I tentokrát se přehnal přes dva protihráče a zpětnou přihrávkou našel volného Bíra, který přehledem uklidil míč do sítě a hosté vedli. Dlouho se ale z vedení neradovali. Za tři minuty bylo vyrovnáno .Po rohu domácích Kykal špatně vyboxoval míč a navíc v zápětí fauloval domácího Rendla. Procházka se z penalty nemýlil a Kladno snadno vyrovnalo na 1:1.Domácí vstřelená branka nakopla do konce prvního poločasu měli více ze hry . Ve druhém poločase mohlo utkání skončit jakýmkoliv výsledkem. Druhou části zahájil hlavičkou do břevna domácí Hajník, ale to byla také poslední vyložená šance kladenského mužstva v zápase. Následovala jen spousta náznaků Na druhé straně se po rychlých kontrech několikrát zpotil také domácí Rouček .Střely Nágla a Semeráka s námahou zneškodnil, navíc tři minuty před koncem měl on i jeho tým velké štěstí, protože osamocený Nadrchal vystřelil těsně nad horní tyč. Hosté závěrečný tlak domácích ustáli a utkání nakonec skončilo zaslouženou remízou.Pro Kladno je to první bodová ztráta na domácím hřišti.

Hynek Miroslav

Slovo trenéra Letohradu:

"Bylo to velmi hektické utkání, které se hrálo nahoru dolu. Ofenzivy dominovaly nad obranami. Jak my tak Kladno jsme se snažily strhnout výhru na svojí stranu. Obranná činnost obou týmů nebyla dobrá, i když to podle skóre nevypadá, některé chyby byly přímo strašidelné. Byl to zápas, který mohl skončit jakýmkoliv výsledkem."