10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

1.FC Karlovy Vary - FC Chomutov 4:2 (2:1)

Po středečním výprasku v Boleslavi a čtvrtečním odvolání trenéra Černého, zajížděl FC Chomutov do Karlových Varů již s novým trenérem Pavlovem. Ten zatím neměl moc času pro práci s týmem a tak se aspoň pokusil ze začátku své štace nabudit Chomutov k oklepání se z debaklu a důstojné hře. Bohužel Vary zatím zažívají dobrý vstup do soutěže a potvrdili to i v neděli.
Podstatné události zápasu se na těžce podmáčeném terénu udály až ke konci prvního poločasu. Skóre otevřel svým sedmým zásahem v sezóně nejlepší střelec soutěže Miloš Gibala, když se ukázkově uvolnil mezi obránci a hlavou zavěsil. 0:1
Domácí však skóre rychle otočili, a to díky střelcovi Geňovi. Ten nejdříve proměnil sporně nařízenou penaltu a zakrátko poté využil nekoncentrovanosti naší obrany a zvýšil na 2:1.
Ve druhém poločase začali lépe domácí a dokonce se i poměrně brzy prosadili. Z rohového kopu se prosadil hlavou Vondráček na 3:1.
Hosté se ale nevzdávali a deset minut před koncem vstřelil kontaktní branku krásnou střelou z přímého kopu Dolejška, jenž snižoval na kontaktních 3:2.
Karlovarští se ale dlouho o výsledek strachovat nemuseli. Šmrha v 84’ minutě zvýšil opět po rohovém kopu na 4:2 a již nebylo co řešit.
Trenér Pavlov se tedy již brzy mohl přesvědčit, kde tak zhruba tlačí Chomutovské fotbalisty kámen v botě. Cíle jsou nyní více než jasné. Stabilizace týmu a záchrana.

Branky: 42’ Geňo (PK), 45’ Geňo, 47’ Vondráček, 84’ Šmrha – 39’ Gibala, 80’ Dolejška

ŽK: Benda, Kura - Čonka, Sigmund, Doksanský

Rozhodčí: Černý - Moudrý, Pešek

1.FC Karlovy Vary: Dvořák - Tichota, Kura, Javorský, Šmrha, Vondráček, Nerad, Benda (69’ Němec), Blažek (59’ Jankovský), Geňo (88’ Brückner), Staněk.

FC Chomutov: Zaťko - Strouhal, Šollar (76’ Pavlica), Vait, Hyneš, Sigmund, Čonka (59’ Doksanský), Tancoš, Dolejška, Pavlíček (64’ Smola), Gibala