Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALNa postavení Arsenalu Č. Lípa nemá vinu pouze trenér, tvrdí Hejna

Česká Lípa - Jak již v pondělí Deník informoval, vedení fotbalového klubu Arsenal Česká Lípa a kouč třetiligového Amužstva Daniel Korda se vzájemně dohodli na rozvázání trenérské smlouvy a tudíž na ukončení trenérského angažmá u Ploučnice. 

V následujícím období povede tréninky týmu dosavadní asistent Petr Silný. „Pro příští zápas na Vltavínu přebírám zodpovědnost za výsledek mužstva já společně s asistentem Petrem Silným a sportovním manažerem Václavem Rysem,“ řekl Deníku v pondělí večer ředitel FK Arsenal Roman Hejna.
Otázka, kdo vystřídá Kordu v roli hlavního trenéra u Amužstva, by měla být zodpovězena údajně během následujících dnů a týdnů.
„Nemyslím si, že současné postavení v tabulce je vinou pouze a jen trenéra Daniela Kordy. Fotbal je kolektivní práce, každý si musí přebrat svůj díl viny, tedy jak hráči, tak i vedení. Tímto bych chtěl poděkovat Danielu Kordovi za jeho odvedenou práci v týmu, k níž nemám výhrady. Spíše jsme doplatili na neproměňování šancí. V utkání s Hlavicí to všechno začalo, poté následoval nepovedený duel s Libercem. V domácím dvojzápase s Letohradem a Roudnicí jsme byli jasně lepší, ale znovu jsme doplatili na naši střeleckou impotenci. Na Kladně a v Karlových Varech jsme také nebyli horší, v posledním utkání s Chrudimí to ale všechno vyústilo,“ prohlásil Hejna na webových stránkách klubu.

Radek Valenta