10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Starší dorost: J. Domažlice - TJ Sušice 1:1 (1:1) PK 5:6

V čtvrtém kole nastoupil v sobotu 17.září od 10.00 hodin starší dorost Jiskry Domažlice za soupeře jim byli starší dorost TJ Sušice.
Trenérům Jiskry chyběli tři hráči základní sestavy Kubr Jan ,Lešek Tomáš (se školou v Chorvatsku), Halík Patrik(nemoc).
Hrálo se oboustranně kvalitní utkání. Obě mužstva velmi dobře bránila a vyrážela do rychlých protiútoků. Domácí se ujali vedení ve 24. minutě - po centru Jakuba Kalného se trefil hlavou Tomáš Čadek. Poté po pěkné akci střílel Dominik Gust, ale brankář TJ Sušice Pavel Janda (působil ve Viktorii Plzeň) předvedl vynikajíci zákrok. Ve 37. minutě to bylo 1:1 po rychlém brejku a kombinaci na pravé straně, následoval přetažený centr a Skuhra střelou do protipohybu nedal Čapskému šanci.
I ve druhé půli se hrál velmi dobrý fotbal. Akce se střídaly na obou stranách a byly i šance. Díky oběma gólmanům - domácímu Čapskému a hostujícímu Jandovi zůstalo skóre 1:1 a to se nezměněno ani po 90 minutách. V poslední minutě měli domácí velkou šanci po rohu Ljokiho, kdy hlavičkoval těsně vedle domácí Petr Strnad. Při penaltách se štěstí přiklonilo na stranu hostí, kteří je vyhráli 6:5 a brali bod navíc. V tabulce krajského přeboru staršího dorostu patří Domažlicím čtvrté místo se sedmi body. TJ Sušice je o příčku víš na třetím místě s devíti body.
Soupiska Jiskry Domažlice: Čapský Jakub, Malík Jakub, Černý Patrik, Socha Patrik, Hamor Kolja, Buršík Martin, Ljoki Agon, Čadek Tomáš, Gust Dominik, Schwarz Petzr, Kalný Jakub, Šimunek Jakub, Strnad Petr, Kohout Jan, Krutina Tomáš. Trenéři: Martin Steinbrücker a Ferdinand Forro.

Soupiska TJ Sušice: Janda Pavel, Šoural Luboš, Skuhra Jiří, Reitmaier Michal, Klíma Tomáš, Tonner Miroslav, Varga Imrich, Skuhra Martin, Halas Marek, Chmelík Roman, Svoboda Šimon, Trčan Petr, Harant Tomáš. Rozhodčí: Jan Kas l- Václav Kopejtko, Rudolf Špoták.

Mladší dorost Jiskry Domažlice hrál proti stejnému soupeři a utkáni skončilo 4:4 na pokutové kopy zvítězili taktéž hosté se Sušice.
V dalším kole zajíždí starší .dorost na půdu silného FK Tachov. Ml. dorost má opět volno. Bohužel návrat k původnímu systému soutěže se nepovedl. Do soutěže mladšího dorostu se přihlásilo pouze sedm mužstev.