10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Jiskra přivezla bod z Hlavice

Pěknou štreku - 243 kilometrů, museli v sobotu 17. září absolvovat fotbalisté Jiskry Domažlice, kteří měli za soupeře v šestém kole ČFL domácí Sportovní klub Hlavice. Tato malinká víska ležící nedaleko Českého Dubu v okrese Liberec, byla v euforii po středečním vítězství 3:0 v derby utkání s rezervou ligového Slovanu Liberec. Trenéři Jiskry udělali nucené změny v sestavě: do základní sestavy nemohl pro zranění nastoupit defenzivní záložník Jan Matas, kterého na tomto postu nahradil Martin Knakal. Na jeho post pravého obránce poslali kouči Jakuba Strejce.

SK Hlavice – Jiskra Domažlice 1:1 (0:0)

Utkání se odehrávalo na rozměrově menším hřišti a bylo plné osobních soubojů. Do prvního zakončení se dostali domácí dvěma střelami Petra Schwarze v 10. minutě, se kterými si gólman Jiskry Dan Houdek poradil. O minutu později střílel na druhé straně Martin Knakal, který se dostal k odraženému balonu, ale mířil nad branku Martina Štěpanovského. V šestnácté minutě přihrával Jaroslav Kovařík na Martina Mandouse, který opět střílel nad Hlavickou svatyni. Ve 26. minutě vhazoval dlouhý aut Knakal, domácí obránci hlavičkovali na břevno vlastní branky, od něj se balon dostal k Milanu Braunovi, jehož zakončení brankář Štěpanovský kryl. Po půlhodině hry,  rozehrál Martin Knakal přímý kop a jeho dělovku musel brankář Štěpánovský vyrážet. V dalším průběhu se po standardních situacích Petra Mužíka dostali do zakončení Marek Bauer a Lukáš Bezděk, ale bez kýženého gólového efektu. Domácí hráči se v 38. minutě dostali k zakončení - Jan Hodas mířil těsně vedle pravé tyče branky Houdka. Čtyři minuty před poločasem Jiskra předvedla kombinační akci na jejímž konci byl faulován Knakal. Hostující Mandous střílel z 21. metrů vedle pravé tyče branky domácích. V poslední minutě mohli jít do vedení hosté po zakončení Bauera musel domácí hráč před brankou na poslední chvíli balon vykopávat.
 Do druhého poločasu vstoupila Jiskra brankou, kterou ve 49. minutě otevřel skóre domažlický záložník Milan Braun. Ten zužitkoval ideální přihrávku od Lukáše Bezděka a střelou k pravé tyči rozjásal skupinku domažlických příznivců - 0:1. Na druhé straně mohli domácí vyrovnat po postupném útoku a střele Václava Mizery, kterou odrážel za brankáře Houdka Martin Knakal. V 73. minutě opět rychlá akce Hlavice po ose Lukáš Němec – Milan Ujec a první jmenovaný z malého vápna přestřelil branku Domažlic. Vyrovnání se domácí dočkali v 83. minutě. To se po závaru před vápnem dostal k míči domácí Tomáš Petrášek a jeho tečovaná střela skončila za zády Dana Houdka - 1:1. Rozhodčí Jaroslav Jedlička nastavil pět minut ve, kterých se již skoré nezměnilo. V dalším sedmém kole bude hrát Jiskra Domažlice doma na Střelnici, kde bude v neděli 25. září od 10:15 hodin hostit rezervu ligového Slovanu Liberec, která je na čtvrtém místě tabulky, s 12. body. Jiskra Domažlice je na šestém místě s jedenácti body.

Sestava Jiskry Domažlice: Dan Houdek - Jakub Strejc, Michal Tesař, Marek Bauer, Martin Mandous - Lukáš Bezděk (79. Luděk Leitl), Milan Braun, Martin Knakal, Petr Mužík (90.Tomáš Bahleda), Jiří Bárta – Jaroslav kovařík (70. Michal Veselý).Trenéři: Zdeňkové Michálek a Bečka.

SK Hlavice: Martin Štěpanovský-Petr Novotný, Tomáš Petrásek, Martin Hock, Jiří Ježdík-Václav Mizera, Petr Schwarz, Petr Veselka(61.Michael Gröbl)- Milan Ujec,Jan Hodas, Lukáš Němec. Trenér: Jaroslav Dočkal.

Rozhodčí: Jaroslav jedlička- Martin Šifalda- Ondřej Bohatý. Delegát: Jan Peřina

ŽK: 1-5: Tomáš Petrášek- Petr Mužík, Jiří Bárta, Martin Mandous, Jakub Strejc, Milan Veselý.