16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Jiskra hraje v Kunicích

Předehrávané sedmnácté kolo ČFL je na programu ve středu 14.9.2011. Od 17:00 hodin se Domažličtí fotbalisté představí na překrásném stadionu v Kunicích, kde nastoupí proti místnímu fotbalovému klubu. Domažlice se s Kunicemi poprvé utkaly na podzim v roce 2009, v divizní skupině A, kdy prohráli 2:0. V tomto utkání postrádali trenéři Žák a Wolf šest hráčů z kádru. Zápas ovlivnila úvodní dvanáctá minuty kdy exligista František Koubek vstřelil branku z ofsajdové pozice. Ve 24. minutě dostal brankář Martin Mleziva branku z 35 metrů od Patáka. Utkání se nepovedlo rozhodčímu Vídeňskému. Na jaře 2010 Kunice v Domažlicích vyhráli 1:3, to se trefil za Jiskru Petr Mužík a za Kunice Koubek, Marek, Balšánek a hosté postoupili do třetí ligy. Kunicím v aktuální tabulce patří třinácté místo a mají na kontě pět bodů.

Postavení v tabulce Kunic je klamné, protože je toto zkušené mužstvo pasováno fotbalovými odborníky na přední umístění v tabulce ČFL. Přesvědčili se o tom v minulém kole suverení Pardubice, které tam remizovaly 0:0. Jiskra čeká tzv. anglický týden ve středu v Kunicích a v sobotu v Hlavici. "Samozřejmě, že bychom rádi z obou zápasů přivezli nějaké body do vyrovnané tabulky," říká k zápasu kouč Zdeněk Michálek.