21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Dorost: S. Postřekov - J. Domažlice A 1:9 (1:5)

Jiskra Domažlice smetla Postřekov

V sousedském derby třetího kola krajského přeboru dorostu, mezi domácím Sokolem Postřekov Jiskrou Domažlice, bylo pouze prvních deset minut vyrovnaných.

Sokol Postřekov – Jiskra Domažlice 1:9 (1:5)

Do náznaku šance se dostali domácí, když míč propadl mezi stopéry, ale brankář Čapský včasným vyběhnutí hrozící nebezpečí zažehnal. Poté již otěže zápasu převzala Jiskra a po celé utkáni byla jasně lepším týmem. V 8. minutě po pěkné kombinaci Leška se Sochou a následném centru trefil hlavou Čadek šibenici - 0:1. Ve 14. minutě to bylo již 0:2, když po střele Čadka dorážel Socha. Ve 22. minutě se nejlépe orientoval v pokutovém území Lešek a nadvakrát dopravil míč do sítě - 0:3. Domáci snížili ve 34. minutě z přímého kopu Forstem na 1:3. Ve 36. minutě ještě Gust neproměnil tutovku, ale o tři minuty později, po další pěkné kombinaci, dal svoji druhou branku křížnou střelou Čadek - 1:4. Dvě minuty před poločasem vhodil Lešek rychle aut a Socha nedal domácímu brankaři šanci - 1:5.
Ve druhé půli měla Jiskra trvalou převahu, ale také neproměnila několik šancí (Lešek, Gust, Buršík, Schwarz, Ljoki), přesto ještě dokázala vstřelit další branky. V 56. minutě uklidil míč do sítě z hranice velkého vápna přesně Buršík - 1:6. V 69. minutě vybídl ke skórování agilní Socha Schwarze a ten se nemýlil - 1:7. Další branku přidal z přímého kopu Malík, když z 25 m nádhernou střelou vyhnal všechny pavouky z horního růžku branky - 1:8. Poslední branku přidal po samostatném úniku Socha - 1:9. Jiskra podala kolektivní výkon, ale nad všemi vyčníval výborně hrající Patrik Socha, který vstřelil tři branky a na další čtyři ještě dokázal přihrát.
V dalším, čtvrtém kole přivítá Jiskra Domažlice v sobotu 17. září od 10.00 hodin na Střelnici celek TJ Sušice. Sokol Postřekov zajíždí v neděli 18. září do Nepomuka, kde se od 10:00 hodin postaví místnímu Fotbalovému klubu. V tabulce patří Jiskře šesté místo s šesti body, má o gól horší skoré než pátá Doubravka.
Sestava Jiskra Domažlice st.dorost: Jakub Čapský (Tomáš Krutina) - Jakub Kalný, Kolja Hamor, Jakub Malík, Patrik Černý (Petr Strnad) - Agon Ljoki, Jan Kubr, Martin Buršík (Dominik Gust), TomášLešek - Tomáš Čadek (Petr Schwarz), Patrik Socha.
Trenéři: Martin Steinbrücker, Ferdinand Forro. Utkání s přehledem řídil rozhodčí Václav Červený.