12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Domažlická rezerva padla se Sušicí

Na sobotní galapředstavení áčka proti Karlovým Varům (5:1) chtěla v neděli 11. září navázat Domažlická Benfika, která byla v tabulce 1. A třídy na druhém místě, za vedoucím FK Nepomukem. Hostila čtvrtou TJ Sušice. Trenéři opět postrádali několik hráčů, jako například Michala Pavlíčka, Radka Palucha, Jana Havlíčka a Patrika Hulinu, hostujícího v Kolovči. V základní sestavě se objevil Luděk Leitl z třetiligového kádru A mužstva a na lavičce dva dorostenci Jan Kubr a Tomáš Lešek.

Jiskra Domažlice B – TJ Sušice 0:3 (0:1)

Do zápasu vstoupila lépe Domažlická Benfika první velkou šancí hned v úvodní minutě, když se na brankáře TJ Sušice Františka Jarolíma řítil útočník Jiří Hartl, ale trefil jeho nohy. Sušice odpověděla v 15. minutě, kdy se po levé straně prosadil hostující Jaromír Králík a přízemní střelou k levé tyči otevřel skróre - 0:1. Pěknou kombinační akci předvedli domácí ve 24. minutě, kdy Luděk Leitl přihrál na Jakuba Brichcína, který okamžitě našel naběhnutého Jiřího Hartla, ale ten jen orazítkoval břevno Jarolímovy svatyně. Domažlice měly po celé utkání optickou převahu a častěji balon na kopačkách. Hosté spoléhali na zajištěnou obranu a rychlé brejkové situace. V 31. minutě střílel Jaroslav Krakeš z trestného kopu nad bránu Sušice. Na druhé straně se k zakončení dostal Tomáš Fusch, který mířil vedle levé tyče Lorencovi branky. Ve 39. minutě hledal přihrávkou Hartl Leitla, kterému chyběl krok k zakončení. O šest minut později našel Pavel Beňušík Jaroslava Krakeše, jehož střela mířila vedle levé tyče Jarolímovy branky.
I ve druhém poločase pokračoval platonický tlak béčka Jiskry. V 50. minutě mířil Luděk Leitl nad branku z trestného kopu, ze 17 metrů. V 61 . minutě střílel skákavou střelou Hartl, po přihrávce Vísnera. Dvě minuty nato přišel smrtící brejk Sušice. Po spolupráci Miroslava Vrhela s Jaromírem Králíkem, druhý jmenovaný obstřelil vybíhajícího Františka Lorence - 0:2. Domažlice se nadechovaly ke snížení nepříznivého stavu. V 69. minutě vykopl dlouhý výkop Lorenc až před šestnáctku na Leitla, ten ale mířil do brankáře. Hřebíček do Domažlické rakve zasadili hosté, když se dostali opět po výpadu do obrany domácích, po ose Jaromír Králík - Tomáš Fuchs a u levé tyče zakončující Marek Budil upravil na konečných 0:3. Mužstva Domažlic a Sušice si v tabulce 1. A třídy vyměnila pozice. Jiskra je na čtvrtém místě s deseti body. Sušice má na druhé příčce dvanáct bodů a vedoucí Nepomuk, který doma přejel Chlumčany 5:1, je s patnácti body první. Béčko bude hrát v sobotu v 16.30 hodin v jihoplzeňské Žákavě s místním Fotbalovým klubem.

Sestava Jiskry Domažlice: František Lorenc - Josef Rojt, Vojtěch Hošek, Josef Schamberger, Jiří Pačesný - Pavel Beňušík (64.Tomáš Lešek), Luděk Leitl, Martin Vísner, Jakub Brichcín (64. Lukáš Waldmann) - Jiří Harl, Jaroslav Krakeš (56. Jan Kubr). Trenéři: Ivan Rybár a Vladimír Brichcín.

Sestava TJ Sušice: František Jarolím - Martin Kalný, Vlastimil Otta, Jakub Mirvald (46. Jiří Kysilka), Václav Jech, Marek Budil (86. Štěpán Tuček), František Hrach, Jaromír Králík, Jakub Szedmák, Miroslav Vrhel, Tomáš Fuchs (83. Jiří Bešta). Trenér: Jan Staněk

Rozhodčí: František Šlapák - Miloš Burda - Martin Valenta. Delegát: Zdeněk Legát.

Diváků: 120, ŽK: 2-1.