10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Benešov nandal do kapes Klokanů tři kousky

Benešov - Fotbalisté od Konopiště pokračovali s béčkem ligových klokanů Bohemians 1905 v kvalitních divizních výkonech, když o výhře rozhodli již v prvním poločase.

SK Benešov – Bohemians 1905 B 3:1

V úvodu zápasu domácí podržel brankář Capouch při velké šanci hostů. To jakoby Benešovské nakoplo a během chvíle rozhodli zápas. Hlavní osobou byl útočník Martin Turek, který se v 5. a 10. minutě prosadil po centru Kučaby a následně po dlouhém autu prodlouženém hlavou Havlíčka. Mladí běhaví Klokani se dostali do hry ve 23. minutě, když Vašut po závaru nedal střelou do šibenice Capouchovi šanci. To ale bylo ze strany hostů vše, do čeho je domácí pustili. Benešovští kontrolovali hru a v 35. minutě zvýšili na 3:1. Havlíček po získání míče na vlastní polovině vyvezl míč až k šestnáctce hostů, kde si narazil balón se Štěpánem a uklidil míč do sítě. V závěru ještě Veinlich nastřelil břevno.

Ve druhé půli kontrovali domácí své vedení, které mohli navýšit, ale Hrubý neproměnil penaltu, akce Turka ani únik Němce neskončily s gólovým koncem. „Až na neproměňování šancí jsem s hrou mužstva spokojený. Jen skóre mohlo být vyšší,“ našel negativum na výhře trenér Benešova Martin Bárta a pokračoval v hodnocení zápasu: „V první poločase jsme hráli výborně, kromě začátku, kdy nás brankář Pavel Capouch podržel. Poté jsme během chvilky dali dva góly a další šance neproměnili. Naopak hosté z ojedinělé akce snížili. Přesto jsme výsledek kontrolovali proti mladým, běhavým klukům Bohemky. Do přestávky jsme po pěkné přímočaré akci Petrem Havlíčkem dali třetí gól. Ve druhé půli jsme mohli přidat další góly, ale neproměnili jsme ani penaltu.“

Branky: 5. a 10. Turek, 35. Havlíček – 23. Vašut. Rozhodčí: Řezáč. Bez Karet. Diváci: 210. Poločas: 3:1.

Benešov: Capouch - Zoubek, Hrubý, Žák, Braný - Kučaba (88. Večera), Havlíček, Bredler, O. Štěpán - Turek (76. Vrňák), Veinlich (71. Němec).