17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Klatovy i Horažďovice vyhrály

Ve čtvrtém kole krajského fotbalového přeboru měly týmy z Pošumaví opět výhodu domácího prostředí. Stejně jako v posledním, které Klatovy a Horažďovice doma hrály, v nich své diváky, co se týče dramatické zápletky v závěru zápasu, pořádně napínaly.

Poté, co Horažďovice v předcházejícím duelu s favorizovaným Chrástem odmítly výhru v poslední minutě neproměněným pokutovým kopem, si také duel s Vejprnicemi pořádně zkomplikovaly, když dovolily soupeři zlikvidovat své dvoubrankové vedení a v rozmezí sedmi minut dokonce nechali hosty otočit výsledek v jejich prospěch. V posledních dvaceti minutách ale dokázali domácí opět zabrat a v poslední minutě pátou brankou výhru pojistit. Utkání se mimořádně vydařilo jedné z opor Horažďovic, zkušenému Beránkovi, který kromě dvou branek se na dalších podílel asistencemi.

Klatovy v minulém domácím klání vyhrály nad Holýšovem 2:1, když rozhodující gól daly v poslední minutě z penalty. I když se zdá výhra nad nebezpečným soupeřem z Příkosic přesvědčivá, nebylo tomu tak. Po řadě neproměněných gólovek se nakonec střelecky domácí střelci probudili až v závěrečných sedmi minutách, ve kterých třikrát skórovali.

Klatovy - Příkosice 4:1 (1:1; branky: 35. T. Matějka, 81. Mészáros, 83. Hanzlík, 85. Skala - 28. Fiala; rozhodčí: Mudra; diváků: 230; ŽK: 2:2).

Horažďovice – Vejprnice 5:3 (1:0; branky: 71. a 75 (obě PK) Beránek, 26. Grener, 51. Koc, 90. Mičkal – 61., 65. Heller, 68. Biedermann; rozhodčí: Kračnár; ŽK: 1:3; diváků: 180).

Ostatní výsledky: Bolevec - Rapid 4:2, Chrást - Chotíkov 11:0, Doubravka - Holýšov 6:4, Stod - SK ZČE 5:2, Stříbro - Horní Bříza 1:4, Horš. Týn - Přeštice 0:0 (PK: 3:2 ).