10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Konečně! Fotbalisté dosáhli na první výhru

Chomutov – Příznivci chomutovského fotbalu se konečně dočkali vítězství. FC se výhrou 2:0 nad rezervou Plzně odpoutal ze dna tabulky.

Chomutov čekal na první vítězství od prvního kola. Nyní je se čtyřmi body na šestnáctém místě tabulky. Za výhrou si šli domácí od prvních minut. Hned v úvodu pálil na hostující branku Miloš Gibala, těsně ale minul.
 Ve třinácté minutě se již ale měnilo skóre. Chomutovští založili rychlou akci po levé straně a nechali vyniknout střelce Pavlíčka, který parádní střelou rozjásal více jak dvě stovky domácích příznivců. Domácí vedli 1:0, hosté se však s tímto skóre nechtěli smířit a hnali se za vyrovnáním. Pokaždé ale narazili na famózně chytajícího Radka Zaťka. Ve 38. minutě pozlobil hostujícího brankáře dvakrát po sobě střílející Smola, gólman Mandous však nezaváhal. Po něm se nedokázal prosadit ani Dolejška a do šaten se tedy šlo za stavu 1:0.
Druhý poločas byl ve znamení bojovnosti, z čehož domácí vytěžili dva trestné kopy. Plzeňská obrana ale byla na svém místě. V rozmezí od 60. do 65. minuty vstřelili domácí dvě branky, asistent rozhodčího Zdeněk Arnošt však v obou případech posoudil situaci jako ofsajd.
Pět minut na to nastřelil Chomutov dokonce tyč. Na pojišťovací gól ale čekal až do 85. minuty, kdy Gibala napotřetí dopravil míč za záda brankáře Mandouse – 2:0. Chomutovští tak konečně slavili v České fotbalové lize úspěch.