Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBAL1. FC Karlovy Vary míří do Domažlic

V sobotu 10. září od 17.00 hodin hostí třetiligoví fotbalisté Jiskry Domažlice sedmé mužstvo tabulky 1. FC Karlovy Vary. Vary jsou v tabulce se stejným bodovým ziskem (sedmi bodů) jako Jiskra, jenom mají horší skóre. Domažlicím patří krásné čtvrté místo. Karlovy Vary hrály ve středu třetí kolo poháru Ondrášovka Cupu proti Viktorii Plzeň a na domácím stadionu prohráli 1:4, když jedinou branku vstřelil v 66. minutě Nerad. Toto utkání sledovali v hledišti i trenér Jiskry Domažlice Zdeněk Michálek a Václav Sladký šéf trenér mládeže.
"Vary mají houževnaté mužstvo, jsou farmou druholigového Baníku Sokolov a hodně bude záležet na tom, kolik hráčů jim uvolní. V zápase s Viktorií jich měli šest a na jejich hře to bylo znát, protože jsou to hráči s druholigovými zkušenostmi. Je to mužstvo, které moc branek nevstřelí, ani jich mnoho neinkasují," říká k soupeři Michálek. Kádr mužstva je v pořádku. Mužstvo by chtělo potvrdit body z Plzně, ale nečeká je jednoduché utkání.

Karlovým Varům týden před začátkem soutěže odešel kouč Juraj Šimurka do saudskoarabského AL Ahlí, jako trenér brankářů, za trenérem Karlem Jarolímem. "Klub týden před začátkem ČFL narychlo sháněl trenéra, což bylo náročné. Oslovili jsme tři trenéry, ovšem s negativním ohlasem. Vzhledem k tomu, že jsme farmou FK Baník Sokolov, byl nejlepším řešením jako trenér Jiří Dreiseitel, který současně působí jako kondiční trenér u Baníku Sokolov, jeho velkou výhodou byla znalost hráčů, kteří u nás působí," uvádí sekretář Karlových Varů Vladimír Šenflok.

Utkání bude řídit rozhodčí Dujsík s asistenty Blaschkem a Šimkem. Delegátem FAČR bude Peteřík.

Jiří Pojar