Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALStaňkov dokázal vyhrát.

První barážové utkání odehrálo ve středu mužstvo Staňkova, když na domácím hřišti hostilo tým Stříbra. Přes čtyři stovky di­váků shlédlo vypjatý zápas pl­ný emocí, vé kterém se nako­nec z vítězství radovali domá­cí.
 
Staňkov – Stříbro  1:0 (0:0)
Branka: 86. Russ
Do prvního poločasu vstou­pili lépe hosté. Už ve 3. minutě musel staňkovský gólman Jánský likvidovat první střelu Jareše. V-9. minutě na druhé straně po nahrávce Janky hla­vičkoval na bránu Stříbra Vachtl, ale mířil těsně nad. Janka měl šanci dostat svůj tým do vedení i v 16. minutě, když kopal přímý kop, ale Kos­telníčkovi se míč podařilo vy­píchnout. Další šanci měli staňkovští ve 27. minutě, když míč k brance hostů odcentroval Bo­čan a o dorážku se postupně snažili Vachtl, Hadrava a Hönig. Ani jedna z jejich střel však neskončila v síti. Ve 39. minutě měli na opačné straně hřiště šanci stříbrští, když po rohovém kopu vystřelil na bránu Hruška. Střela však mí­řila těsně nad. Ve 40. minutě ještě mohli skórovat domácí. Po autu hlavičkoval na bránu hostů Bočan, ale gólman střelu na poslední chvíli vypíchl.
Do druhého poločasu vstou­,pili aktivněji domácí, ale ke konci zápasu se hra vyrovnala. V 54.minutě vystřelil na Kostelníčkovu bránu Janka a jeho střelu mohl ještě dorážet Vachtl, ale mířil těsně vedle. O minutu později se uvolnil stří­brský Dyk, ale Jánský střelu s jistotou zlikvidoval. V 57. mi­nutě se po přihrávce Hrušky dostal do těsné blízkosti Ján­ského brány Andrle, ovšem střela mířila těsně nad. V 70. minutě musel Jánský zasaho­vat znovu, když kryl Jarešovu střelu z ostrého úhlu. 0 pět minut později na druhé straně hřiště poslal míč na hlavu Russa Dolejš, ale jeho hlavička mířila těsně nad Kostelníčkovu bránu. V 84. minutě mohl skórovat stříbrský Uhlíř, ale i jeho střelu Jánský kryl. Roz­hodující okamžik zápasu tak přišel o dvě minuty později, když Brož poslal skvělou při­hrávku Russovi a ten přesně zakončil do brány hostů -1:0. V posledních minutách zá­pasu se hosté ze všech sil sna­žili vyrovnat, ale staňkovští už stav utkání udrželi.
„Byl to velice vypjatý zápas. Sestavu lepíme ze všeho, co je k dispozici, takže hrají i ti hrá­či, kteří by normálně měli má­lo šancí zahrát si krajský pře­bor. Důležité bylo, že jsme ne­inkasovali gól. Mužstvo hrálo disciplinovaně. Jsou tam sice individuální chyby, ale to pramení z individuální vý­konnosti a schopnosti hráčů. Jinak dodrželi všechny mé po­kyny a soupeře do nějaké vylo­žené šance nepustili. Myslím si, že toto vítězství bylo na­prosto zasloužené," řekl po skončení zápasu staňkovský trenér Vojtěch Šindler.
 

Staňkov: Jánský - Štverka, Gust, Janka, Hrach-Řeháček, Regál,Hönig, Hadrava (60. Russ) - Vachtl a Bočan. Trenér: Vojtěch Šindler.

 

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.