Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALHoražďovice v divizi pokračují.

Fotbalisté Ho­raždovic, kteří v roli divizního nováčka skončili v uplynulé sezoně ne šestém místě, budou tuto republikovou soutěž hrát i na podzim.
Dlouho se zdálo, že z eko­nomických důvodů divizi opustí. „Rozhodla schůzka mezi Pavlem Sedláčkem, pre­zidentem klubu, Rostislavem Boudou z Plzně a mnou. Páno­vé Bouda a Sedláček budou di­vizní áčko financovat i nadále, přestože původně už nechtěli. Jsou totiž na to sami dva," uvedl Karel Krejčí, dosavadní trenér.
Mužstvo ale bude žít ve skromnějších podmínkách než dosud. „Nebude tolik pro­středků. Končí hráči na hosto­vání: Beránek z Chanovic, Bo­ček ze Senca, Vaigl z Rokycan a Maroušek z Oseka. Ostatní chceme udržet," vyvětluje Ka­rek Krejčí.
Sám se z trenérská lavičky přesune do funkce sportovní­ho manažera. „Dostal jsem za úkol vybrat nového trenéra a jasno by mohlo být do konce týdne," tvrdí. Důležité je, že se divizi podařilo pro město udr­žet. „Pánové Sedláček s Bou­dou tím dali výzvu dalším sponzorům a především městu, aby i odtud přišla pomoc," přeje si Krejčí. Podle jeho slov nejsou vý­sledky klubu v divizi doceně­ny. „Veřejnost i město by si měly této soutěže víc vážit. Vždyť je to výborná reprezen­tace města."

V příštím ročníku divize tak budou Plzeňský kraj re­prezentovat: Klatovy, Horaž­d'ovice, Vejprnice, Doubravka a nováček z Domažlic.

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.