Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALOhlas na senzační vítězství Viktorie Plzeň v Kodani

 

Přímým účastníkem skvělého zápasu FC KODAŇ - FC VIKTORIA PLZEŇ byl v úterý16. srpna v Kodani i prezident Jiskry Domažlice a majitel firmy Dotiko s.r.o. Domažlice, která je jedním ze sponzorů Viktorie Plzeň - Jaroslav Ticháček.
"Je to senzační vítězství. Kodaň nastoupila sebevědomá, v prvním poločase si vytvořila územní převahu, diváci jí hnali do předu. Viktorka byla trochu ustrašená, protože ta velikost zápasu a možnost postoupit do Ligy mistrů byla na dosah hned od začátku. V prvním poločase měli domácí více se hry a nedotáhli několik skvělých příležitostí do konce. Ve druhém poločase vysunula Viktorka hru více dopředu, začala dříve napadat a posunula bránění. Skvělý Petržela rozehrál už v prvním poločase několik akcí a druhý poločas to jenom potvrdil. Přidali se k němu Pilař, Kolář, Čížovský, Bistroň, celé toto galapředstavení režíroval Horváth a jistota v podobě gólmana Čecha. Výsledek 1:3, se dá říci, že je senzační pro celou Evropu. Plzeň byla pro ně neznámé mužstvo, které je dokázalo porazit," říká Ticháček.
Dále nás zajímala reakce dánských novinářů a celé veřejnosti na tuto porážku, což pro ně musel být asi šok? "Ano šok to je to správné slovo, protože to nikdo nečekal. Oni byli sebevědomí před utkáním. Při přípravě na zápas ukazovali, že oni jsou někdo, kdo je obvyklým účastníkem Champions League. A dostali opravdu jak se říká na frak! Byli za to potrestáni, protože si myslím, že vůbec to utkání nezvládli. Druhý poločas jak dostali gól, tak začali zmatkovat a Plzeň mohla přidat ještě další góly."
Atmosféra na stadionu byla jaká? "Krásný zážitek, atmosféra, i když nebylo vyprodáno, tak Dánové skvěle fandili, ale stejně tak i našich pět set diváků, vlajkonošů, kteří byli také výborní. Byl to velký večer pro celý Plzeňský fotbal pro celý náš region. Viktorka Plzeň zorganizovala celý zájezd pro svoje hosty na profesionální úrovni, se vším co k tomu patří," dodal nadšený Ticháček.