14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Příprava: J. Domažlice-FK Hořovicko 1:2 (0:1)

Třetiligová Jiskra se v posledním přípravném zápasu utkala na domácím hřišti s divizním celkem FK Hořovicko a zápas se jí příliš nevydařil, když po nepřesvědčivém výkonu prohrála 1:2. Po vyrovnané první půlhodině převzali mírnou iniciativu v závěru hosté a šli zaslouženě do vedení. Ve druhém dějství měli sice o trochu více ze hry domácí, ale hosté byli v ofenzívě nebezpečnější a šli do dvoubrankového vedení. Ofenzívní aktivita domácích, v posledních dvaceti minutách, však stačila jen na snížení.

V úvodu si se Zítkovou střelou poradil domácí gólman Houdek a v 10. minutě stačili domácí srazit Vokáčovu střelu na roh. Domácí se poprvé dostali ke střele v 17. minutě, ale Leitl mířil zleva vedle vzdálenější tyče Zímovy branky. Když pak domácí Mužík rozehrál tr. kop do zdi hostujících hráčů, poslal odražený míč volejem nad hořovickou branku Leitl. Ve 27. minutě nejprve Houdek vyboxoval Bežův centr zprava a poté zamířil Vokáč z 18 metrů těsně na nad jeho branku. Hosté zvýšili aktivitu a ve 31. minutě našel Nademlejnský volného Kaufmana, na jehož střelu z 18 metrů byl Houdek krátký – 0:1. O čtyři minuty později napřáhl Zítek, ale trefil jednoho z domácích hráčů, a když ve 38. minutě vystřelil zleva z 18 metrů Nademlejnský, měl Houdek se zkrocením míče problémy. Jen o minutu později se probil po levé straně hořovický Zítek a po jeho akci musel z odkryté branky odvracet míč jeden z domácích zadáků. Ve 42. minutě tlak hostů vrcholil, ale jejich čtyři střely vždy skončily na tělech domácích hráčů. Když pak v poslední minutě první půle mířil Vokáč ze 20 metrů vedle domácí branky, domažličtí hráči přestávku velmi uvítali.

Do druhého dějství vstoupili domácí o poznání aktivněji, ale Braunovu hlavičku po Mužíkově centru stačili hosté srazit na roh, a když v 50. minutě vysunul domácí Matas nabíhajícího Mužíka, stačil jeho střelu z 16 metrů vytlačit Zíma na roh. V následující minutě na druhé straně dloubáčkem uvolnil hostující Rampa nabíhajícího Vokáče, ale jeho střelu zleva z úhlu stačil Houdek výtečně vyrazit na roh. Vzápětí musel na druhé straně na zem Zíma, aby zachytil míč těsně před nabíhajícím Bezděkem. V 55. minutě se po tr. kopu hostujícího Nademlejnského blýskl domácí brankář Houdek, který míč směřující k jeho pravé tyči vytlačil na roh. O dvě minuty později se k tvrdé střele dostal hořovický Nademlejnský, Houdek stačil míč vyrazit, ale zcela nekrytý Vokáč jej bez problémů dopravil zblízka za jeho záda – 0:2. Hosté byli ve střelbě daleko pilnější a v 61. minutě musel Houdek zase čarovat, aby vytěsnil Kaufmanovu střelu mimo svojí branku. V téže minutě na druhé straně poslal Kovařík dopředu Brauna, ale jeho střelu z šestnáctky stačil Zíma vyrazit na roh. Ten rozehrál zleva Leitl, na míč si nejvýše naskočil Bezděk a hlavou z 9 metrů snížil na 1:2. Domácí se na chvíli chopili iniciativy a vystřídavší hostující brankář Mojžíš musel v 66. minutě vytlačit Matasovu střelu z 25 metrů na roh. O tři minuty později si se střelou téhož domácího hráče z 22 metrů poradil stejně, jako Houdek na druhé straně s pokusem Koláře. V 79. minutě jen těsně hlavou nedosáhl na Staňkův centr zprava Braun a na druhé straně srazili domácí zadáci Chrdleho střelu k Šmídovi, jehož pokus skončil nad domácí brankou. V 83. minutě se prodral do šestnáctky hostů Leitl, ale jeho střela v pádu skončila nad Mojžíšovou brankou. V následující minutě poslal Bezděk nabíhajícího Leitla proti vybíhajícímu Mojžíšovi, ale ten střelu domácího záložníka z 12 metrů tělem výborně vyrazil. V 87. minutě bylo chvilku horko před domažlickou brankou, ale vše skončilo autem. Když pak Hulina svoji akci zakončil střelou vedle hořovické branky, bylo to v tomto utkání vše a domácím se generálka na třetí nejvyšší soutěž herně ani výsledkově příliš nevydařila.

Branky: 61. Bezděk - 39. Kaufman, 57. Vokáč.
Rozhodčí: Kubec, ŽK: 2:2, diváků 150.

Jiskra Domažlice: Houdek – Strejc (73. Hulina), Tesař, Bauer, Mandous – Lietl, Matas, Mužík (63. Staněk), Bárta (46. Braun) – Bezděk, Kovařík (63. Havlíček). Trenér: Zdeněk Michálek.