17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Staňkov porazil Stříbro.

Fotbalisté zahájili vče­ra barážové duely o postupy či záchranu v krajských soutě­žích. Největší pozornost byla soustředěna do Staňkova, kde domácí tým bojoval o účast v krajském přeboru se třetím celkem 1. A třídy Stříbrem.
Vyrovnaný duel, ve kterém nevyužili šance domácí Bo­čan, Dolejš, Janka a na druhé straně selhal v koncovce dva­krát hostující Dyk, rozhodl čtyři minuty před koncem Russ. Oslabený celek domácích příkladně bojoval. „Za vylou­čení v Přešticích dostali dva hráči distanc, měli jsme pro­blémy se sestavou. Zápas byl vypjatý, ale rozhodlo naše na­sazení a vůle. Vyhráli jsme za­slouženě," pochvaloval si Voj­těch Šindler, trenér Staňkova.
V dalších utkáních překva­pila výhra Losiné, celku 1. B třídy v Postřekově, dosud hra­jícím 1. A třídu. Stejně tak se nečekalo vysoké vítězství Bezdružic, druhého týmu ta­chovského okresního přeboru nad Hrádkem. Domácí vedli už v 9. minutě 3:0.
Výsledky prvních utkání bará­že:
O krajský přebor: Staňkov - Stříbro 1:0 (0:0, 86. Russ, diváků: 450).
O 1. A třídu:
Dlouhý újezd - Žá­kava  0:2 (0:0, HIadík 2, diváků: 420).
O 1. B třídu:
Postřekov-Losiná  1:4 (0:1, Pfeifer - Šilhánek 3, Laštovka, diváků: 250),

Bezdružice - Hrádek 4:1 (4:1, Komárek 2, Kalista 2 - Mrá­zek z PK, diváků: 230).