Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALDnes začínají baráže.

Tři fotbalové cel­ky z našeho okresu, Staňkov, Postřekov a Poběžovice čekají barážová utkání a ve všech případech týmů z našeho regi­onu jde o utkání, která roz­hodnou o udržení v soutěžích.
Staňkov hostí Stříbro
Staňkov, který k účasti v ba­ráži odsoudila až prohra v po­sledním kole v Přešticích, na­stoupí již dnes proti Stříbru. „Čeká nás velmi těžký sou­peř, nechtěl jsem vůbec do ba­ráže, ale když už jsme tam, přál jsem si raději Nepomuk. Vý­hodné pro barážová utkání není ani to začínat na domácí půdě," řekl trenér staňkov­ského celku Vojtěch Šindler. „O soupeři vím, že je silný v ofenzivě, vstřelil po prvním Zbůchu nejvíce branek, je to ambiciozní celek," dodal. V zápase v Přešticích přišel Staňkov o tři vyloučené hráče Trhlíka, Plase a Regála a po­kud by dostali stop na klíčová utkání sezony, byla by to pro Staňkov další rána. „Jde o klí­čové hráče, navíc se v Přešti­cích opět zranil Josef Šteffl, který bude chybět určitě," po­
kračoval Šindler s tím, že věří že jeho svěřenci udělají vše pro to, aby se v krajském přeboru udrželi. „Bude to ale velmi slo­žité, mužstva, která hrají v ba­ráži o postup jsou v lepším psychickém rozpoložení. Dou­fám, že nás přijde podpořit hodně fanoušků ze Staňkova a celého okresu," uzavřel Šindler.
Postřekov přivítá Losinou
Postřekov se dostal podobně jako Staňkov do baráže v po­sledním kole, kdy vítězstvím 3:0 nad Nepomukem unikl přímému sestupu. Postřekov vyzve dnes odpoledne druhý celek I. B třídy skupiny B Lo­sinou. „O soupeři toho příliš nevíme, herně a výsledkově se mu daří spíše na hřištích sou­peřů a ve svém středu má střelce Fremra," řekl k utkání člen výboru postřekovského fotbalového oddílu Karel Sladký. Pozor si budou muset dávat i na další hráče soupeře, jelikož v první desítce pořadí střelců soutěže má ještě dva hráče. „V systému baráží je nevýhodné začínat doma, dů­ležité je neinkasovat branku, doufám, že nás přijdou podpo­řit fanoušci nejen z Postřeko­va," pozval na důležitý zápas.
Poběžovice proti Sulkovu
Zítra, rovněž na domácín hřišti, hostí Poběžovice druh3 celek okresního přeboru Plzeň - sever Sulkov. Toto mužstvo se pyšní nejlepším útokem soutěže, když ve 26 zápasech nastřílelo celkem 93 branek a v první desítce pořadí střélců má hned čtyři hráče.
„Sulkov neznáme, slyšel jsem ale, že je to technické mužstvo. S losem jsme, dá se říci, spokojeni," řekl asistent poběžovického trenéra Slavo Slavev. Jeho tým šel do baráže i přesto, že měl stejně bodů a lepší skóre než jedenáctý Merklín. „Na losování baráží jsem se na to ptal a bylo mi ře­čeno, že rozhodující byly vzá­jemné zápasy," dodal Slavev s tím, že s Merklínem oba zápa­sy prohráli 1:3, když doma i venku nedokázali udržet jed­nobrankové vedení.

Dnešní utkání Staňkova a Postřekova, i čtvrteční duel Poběžovic začínají v 18.00 ho­din.