Kalendář

<< listopad 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBAL



Podzimní los ČFL 2011

A1A - ČFL

1. kolo 14.08.2011
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

A1A0101 Liberec B Letohrad 14.08. 10:15 NE Městský stadion

A1A0102 Česká Lípa Hlavice 14.08. 17:00 NE 

A1A0103 Roudnice n.L. Karlovy Vary 14.08. 17:00 NE 

A1A0104 Kladno Viktoria Plzeň B 13.08. 10:15 SO 

A1A0105 Chrudim Ovčáry 13.08. 10:15 SO 

A1A0106 Loko Vltavín Králův Dvůr 13.08. 10:15 SO 

A1A0107 Domažlice FK Pardubice 14.08. 17:00 NE 

A1A0108 Chomutov Kunice 13.08. 10:15 SO 

A1A0109 Písek Mladá Boleslav B 13.08. 10:15 SO 





2. kolo 21.08.2011
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

A1A0201 Letohrad Mladá Boleslav B 20.08. 17:00 SO 

A1A0202 Kunice Písek 20.08. 17:00 SO 

A1A0203 FK Pardubice Chomutov 20.08. 10:15 SO Tesla

A1A0204 Králův Dvůr Domažlice 21.08. 17:00 NE 

A1A0205 Ovčáry Loko Vltavín 21.08. 17:00 NE 

A1A0206 Viktoria Plzeň B Chrudim 21.08. 10:15 NE Luční UMT

A1A0207 Karlovy Vary Kladno 21.08. 17:00 NE 

A1A0208 Hlavice Roudnice n.L. 20.08. 17:00 SO 

A1A0209 Liberec B Česká Lípa 21.08. 10:15 NE Městský stadion





3. kolo 28.08.2011
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

A1A0301 Česká Lípa Letohrad 28.08. 17:00 NE 

A1A0302 Roudnice n.L. Liberec B 28.08. 17:00 NE 

A1A0303 Kladno Hlavice 27.08. 10:15 SO 

A1A0304 Chrudim Karlovy Vary 27.08. 10:15 SO 

A1A0305 Loko Vltavín Viktoria Plzeň B 27.08. 10:15 SO 

A1A0306 Domažlice Ovčáry 28.08. 17:00 NE 

A1A0307 Chomutov Králův Dvůr 27.08. 10:15 SO 

A1A0308 Písek FK Pardubice 27.08. 10:15 SO 

A1A0309 Mladá Boleslav B Kunice 28.08. 17:00 NE 





4. kolo 04.09.2011
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

A1A0401 Letohrad Kunice 03.09. 17:00 SO 

A1A0402 FK Pardubice Mladá Boleslav B 03.09. 10:15 SO Tesla

A1A0403 Králův Dvůr Písek 04.09. 17:00 NE 

A1A0404 Ovčáry Chomutov 04.09. 17:00 NE 

A1A0405 Viktoria Plzeň B Domažlice 04.09. 10:15 NE Luční UMT

A1A0406 Karlovy Vary Loko Vltavín 04.09. 17:00 NE 

A1A0407 Hlavice Chrudim 03.09. 17:00 SO 

A1A0408 Liberec B Kladno 04.09. 10:15 NE Městský stadion

A1A0409 Česká Lípa Roudnice n.L. 04.09. 17:00 NE 





5. kolo 11.09.2011
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

A1A0501 Roudnice n.L. Letohrad 11.09. 17:00 NE 

A1A0502 Kladno Česká Lípa 10.09. 10:15 SO 

A1A0503 Chrudim Liberec B 10.09. 10:15 SO 

A1A0504 Loko Vltavín Hlavice 10.09. 10:15 SO 

A1A0505 Domažlice Karlovy Vary 11.09. 17:00 NE 

A1A0506 Chomutov Viktoria Plzeň B 10.09. 10:15 SO 

A1A0507 Písek Ovčáry 10.09. 10:15 SO 

A1A0508 Mladá Boleslav B Králův Dvůr 11.09. 17:00 NE 

A1A0509 Kunice FK Pardubice 10.09. 17:00 SO 





17. kolo 14.09.2011
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

A1A1701 Písek Letohrad 14.09. 17:00 ST 

A1A1702 Mladá Boleslav B Chomutov 14.09. 17:00 ST 

A1A1703 Kunice Domažlice 14.09. 17:00 ST 

A1A1704 FK Pardubice Loko Vltavín 14.09. 17:00 ST Tesla

A1A1705 Králův Dvůr Chrudim 14.09. 17:00 ST 

A1A1706 Ovčáry Kladno 14.09. 17:00 ST 

A1A1707 Viktoria Plzeň B Roudnice n.L. 14.09. 17:00 ST Luční UMT

A1A1708 Karlovy Vary Česká Lípa 14.09. 17:00 ST 

A1A1709 Hlavice Liberec B 14.09. 17:00 ST 





6. kolo 18.09.2011
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

A1A0601 Letohrad FK Pardubice 17.09. 16:30 SO 

A1A0602 Králův Dvůr Kunice 18.09. 16:30 NE 

A1A0603 Ovčáry Mladá Boleslav B 18.09. 16:30 NE 

A1A0604 Viktoria Plzeň B Písek 18.09. 10:15 NE Luční UMT

A1A0605 Karlovy Vary Chomutov 18.09. 16:30 NE 

A1A0606 Hlavice Domažlice 17.09. 16:30 SO 

A1A0607 Liberec B Loko Vltavín 18.09. 10:15 NE Městský stadion

A1A0608 Česká Lípa Chrudim 18.09. 16:30 NE 

A1A0609 Roudnice n.L. Kladno 18.09. 16:30 NE 





7. kolo 25.09.2011
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

A1A0701 Kladno Letohrad 24.09. 10:15 SO 

A1A0702 Chrudim Roudnice n.L. 24.09. 10:15 SO 

A1A0703 Loko Vltavín Česká Lípa 24.09. 10:15 SO 

A1A0704 Domažlice Liberec B 25.09. 16:30 NE 

A1A0705 Chomutov Hlavice 24.09. 10:15 SO 

A1A0706 Písek Karlovy Vary 24.09. 10:15 SO 

A1A0707 Mladá Boleslav B Viktoria Plzeň B 25.09. 16:30 NE 

A1A0708 Kunice Ovčáry 24.09. 16:30 SO 

A1A0709 FK Pardubice Králův Dvůr 24.09. 10:15 SO Tesla





8. kolo 02.10.2011
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

A1A0801 Letohrad Králův Dvůr 01.10. 16:00 SO 

A1A0802 Ovčáry FK Pardubice 02.10. 16:00 NE 

A1A0803 Viktoria Plzeň B Kunice 02.10. 10:15 NE Luční UMT

A1A0804 Karlovy Vary Mladá Boleslav B 02.10. 16:00 NE 

A1A0805 Hlavice Písek 01.10. 16:00 SO 

A1A0806 Liberec B Chomutov 02.10. 10:15 NE Městský stadion

A1A0807 Česká Lípa Domažlice 02.10. 16:00 NE 

A1A0808 Roudnice n.L. Loko Vltavín 02.10. 16:00 NE 

A1A0809 Kladno Chrudim 01.10. 10:15 SO 





9. kolo 09.10.2011
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

A1A0901 Chrudim Letohrad 08.10. 10:15 SO 

A1A0902 Loko Vltavín Kladno 08.10. 10:15 SO 

A1A0903 Domažlice Roudnice n.L. 09.10. 16:00 NE 

A1A0904 Chomutov Česká Lípa 08.10. 10:15 SO 

A1A0905 Písek Liberec B 08.10. 10:15 SO 

A1A0906 Mladá Boleslav B Hlavice 09.10. 16:00 NE 

A1A0907 Kunice Karlovy Vary 08.10. 16:00 SO 

A1A0908 FK Pardubice Viktoria Plzeň B 08.10. 10:15 SO Tesla

A1A0909 Králův Dvůr Ovčáry 09.10. 16:00 NE 





10. kolo 16.10.2011
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

A1A1001 Letohrad Ovčáry 15.10. 15:30 SO 

A1A1002 Viktoria Plzeň B Králův Dvůr 16.10. 10:15 NE Luční UMT

A1A1003 Karlovy Vary FK Pardubice 16.10. 15:30 NE 

A1A1004 Hlavice Kunice 15.10. 15:30 SO 

A1A1005 Liberec B Mladá Boleslav B 16.10. 10:15 NE Městský stadion

A1A1006 Česká Lípa Písek 16.10. 15:30 NE 

A1A1007 Roudnice n.L. Chomutov 16.10. 15:30 NE 

A1A1008 Kladno Domažlice 15.10. 10:15 SO 

A1A1009 Chrudim Loko Vltavín 15.10. 10:15 SO 





11. kolo 23.10.2011
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

A1A1101 Loko Vltavín Letohrad 22.10. 10:15 SO 

A1A1102 Domažlice Chrudim 23.10. 15:30 NE 

A1A1103 Chomutov Kladno 22.10. 10:15 SO 

A1A1104 Písek Roudnice n.L. 22.10. 10:15 SO 

A1A1105 Mladá Boleslav B Česká Lípa 23.10. 15:30 NE 

A1A1106 Kunice Liberec B 22.10. 15:30 SO 

A1A1107 FK Pardubice Hlavice 22.10. 10:15 SO Tesla

A1A1108 Králův Dvůr Karlovy Vary 23.10. 15:30 NE 

A1A1109 Ovčáry Viktoria Plzeň B 23.10. 15:30 NE 





12. kolo 30.10.2011
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

A1A1201 Letohrad Viktoria Plzeň B 29.10. 14:30 SO 

A1A1202 Karlovy Vary Ovčáry 30.10. 14:30 NE 

A1A1203 Hlavice Králův Dvůr 29.10. 14:30 SO 

A1A1204 Liberec B FK Pardubice 30.10. 10:15 NE Městský stadion

A1A1205 Česká Lípa Kunice 30.10. 14:30 NE 

A1A1206 Roudnice n.L. Mladá Boleslav B 30.10. 14:30 NE 

A1A1207 Kladno Písek 29.10. 10:15 SO 

A1A1208 Chrudim Chomutov 29.10. 10:15 SO 

A1A1209 Loko Vltavín Domažlice 29.10. 10:15 SO 





13. kolo 06.11.2011
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

A1A1301 Domažlice Letohrad 06.11. 14:00 NE 

A1A1302 Chomutov Loko Vltavín 05.11. 10:15 SO 

A1A1303 Písek Chrudim 05.11. 10:15 SO UMT

A1A1304 Mladá Boleslav B Kladno 06.11. 14:00 NE 

A1A1305 Kunice Roudnice n.L. 05.11. 14:00 SO 

A1A1306 FK Pardubice Česká Lípa 05.11. 10:15 SO Tesla

A1A1307 Králův Dvůr Liberec B 06.11. 14:00 NE 

A1A1308 Ovčáry Hlavice 06.11. 14:00 NE 

A1A1309 Viktoria Plzeň B Karlovy Vary 06.11. 10:15 NE Luční UMT





14. kolo 13.11.2011
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

A1A1401 Letohrad Karlovy Vary 12.11. 14:00 SO 

A1A1402 Hlavice Viktoria Plzeň B 12.11. 14:00 SO 

A1A1403 Liberec B Ovčáry 13.11. 10:15 NE Městský stadion

A1A1404 Česká Lípa Králův Dvůr 13.11. 14:00 NE 

A1A1405 Roudnice n.L. FK Pardubice 13.11. 14:00 NE 

A1A1406 Kladno Kunice 12.11. 10:15 SO 

A1A1407 Chrudim Mladá Boleslav B 12.11. 10:15 SO 

A1A1408 Loko Vltavín Písek 12.11. 10:15 SO 

A1A1409 Domažlice Chomutov 13.11. 14:00 NE 





15. kolo 20.11.2011
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

A1A1501 Chomutov Letohrad 19.11. 10:15 SO 

A1A1502 Písek Domažlice 19.11. 10:15 SO UMT

A1A1503 Mladá Boleslav B Loko Vltavín 20.11. 13:30 NE 

A1A1504 Kunice Chrudim 19.11. 13:30 SO 

A1A1505 FK Pardubice Kladno 19.11. 10:15 SO Tesla

A1A1506 Králův Dvůr Roudnice n.L. 20.11. 13:30 NE 

A1A1507 Ovčáry Česká Lípa 20.11. 13:30 NE 

A1A1508 Viktoria Plzeň B Liberec B 20.11. 10:15 NE Luční UMT

A1A1509 Karlovy Vary Hlavice 20.11. 13:30 NE 





16. kolo 27.11.2011
Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

A1A1601 Letohrad Hlavice 26.11. 13:30 SO 

A1A1602 Liberec B Karlovy Vary 27.11. 10:15 NE Městský stadion

A1A1603 Česká Lípa Viktoria Plzeň B 27.11. 13:30 NE 

A1A1604 Roudnice n.L. Ovčáry 27.11. 13:30 NE 

A1A1605 Kladno Králův Dvůr 26.11. 10:15 SO 

A1A1606 Chrudim FK Pardubice 26.11. 10:15 SO 

A1A1607 Loko Vltavín Kunice 26.11. 10:15 SO 

A1A1608 Domažlice Mladá Boleslav B 27.11. 13:30 NE 

A1A1609 Chomutov Písek 26.11. 10:15 SO