Kalendář

<< září 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Novinky

6. a 4. kolo soutěží

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALTajenka rozluštěna: Domažlice mají trenéry

 

Výkonný výbor fotbalového klubu Jiskra Domažlice na včerejší pravidelné schůzi rozhodl o tom, že potvrdil na místě hlavního trenéra Zdeňka Michálka a jmenovala nového asistenta - bývalého obránce Viktorie Plzeň Zdeňka Bečku, který naposledy působil ve druhé lize, jako asistent Luboše Zákostelského, ve Spartaku MAS Sezimovo Ústí. V sezoně 2009/2010 vedl jako hlavní kouč FK Tachov.

Staronový trenér Michálek se k rozhodnutí výboru vyjádřil pozitivně: "Jsem samozřejmě rád, že mohu pokračovat v Jiskře Domažlice. Do nové sezony bychom měli vstoupit s optimismem, protože jsme nováčkem soutěže a budeme v počáteční euforii. Rozdělili jsme si s panem Bečkou kompetence, co se týče tréninku a zápasů. Nemáme se čeho obávat, protože bysme měli mít mužstvo hodně posílené. Naši výborní diváci v Domažlicích se mohou těšit na nová mužstva a kvalitní zápasy. Fotbalově bychom se měli zase o něco posunout dopředu. Tolik branek, které se nám podařilo vstřelit v divizi asi těžko zopakujeme, díky kvalitě ČFL."
Na názor na novou trenérskou dvojici jsme se zeptali kapitána mužstva Jiskry Domažlice Michala Tesaře: "Já jsem spokojený, s trenérem se známe, vycházeli jsme spolu dobře. Pan Bečka je trenér, který má zkušenosti z druhé nejvyšší soutěže a určitě zkvalitní trenérskou práci v Domažlicích."

Jiří Pojar