Kalendář

<< říjen 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novinky

Po 15. a 13. kole soutěží (podzim)

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALA dorost Jiskry skončil na pátém místě Krajského přeboru

Do jarní části soutěže vstupovali dorostenci A Jiskry ze šestého místa ze ziskem 20 bodů a skóre 26:28. Po celkem dobré zimní přípravě s kvalitními soupeři měli výborný vstup do soutěže. "Celých osm kol jsme nepoznali hořkost porážky a potěšujíci na tom bylo i to, že jsme většinu soupeřů přehrávali i v utkáních která skončila nerozhodně.
V těch jsme však zklamali v penaltových rozstřelech," říká jeden z dvojice trenérů Ferdinand Forro. Poté přišla série
zápasů s mužstvy, která byla v tabulce před Domažlicemi. V těch bohužel domažličtí nebodovali, ani tady je tato mužstva fotbalově nepřehrávala, ale bohužel doplatili na neproměňování šancí a celkem lacině inkasované branky.  V závěru soutěže se Jiskře nevyvarovala zranění a nemoci hráču, proto nastupovali často v improvizované sestavě, doplněné hráči "B" mužstva. Na jaře  tak získali 22 bodů při skóre 37:18. V celkovém pořadí obsadili 5. místo se ziskem 42 bodů a skórem 63:46. "Mužstvo nemělo žádnou, velkou individualitu, hrálo kolektivně. Přesto bychom chtěli vyzdvihnout Honzu Kubra, který byl příkladným kapitánem jak v tréninku, tak v zápasech. Ostatní střídali lepší chvíle se slabšími. Velkým plusem by pro nás mělo být v novém ročníku to, že kádr opustí pouze dva hráči. Toto se však projeví pouze když neusneme na vavřínech a dáme do přípravy větší chuť, elán a nasazení. Závěrem bych chtěl
poděkovat vedení Jiskry za podporu a také správci hřiště (p. Hendrych) za svěle připravenou hrací plochu po celou jarní část soutěže," dodal Forro.
 
Soupiska A dorostu Jiskra Domažlice: Horáček, Čapsky - Kalný, Jurko, Hamor, Černý, Halík, Lešek, Kubr, Gust, Ljoki, Čadek, Schwarz, Socha, Malík, Kohout, Šimůnek, Konrády, Kneblík.
Trenéři: Forro, Steinbrücker.

Jiří Pojar