21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Rapid nezvládl úvod baráže s Chotíkovem

Plzeň, Nýrsko – Velké drama o několika dílech! To jsou fotbalové baráže, které včera pokračovaly druhým dnem.

Po prvním dějství, kdy ve středu obě utkání o I. B třídu skončila nečekaně nerozhodným výsledkem (Strašice – Kralovice 2:2, Dlouhá Ves – Štěnovice 1:1), se tentokrát hrály první duely o Fincentrum krajský přebor a I. A třídu. Opět bylo velmi rušno.

V Plzni na Rapidu se utkali domácí, kteří jsou tradičním účastníkem nejvyšší krajské soutěže, s dosavadním příslušníkem I. A třídy Chotíkovem. A hosté překvapivě vyhráli nejtěsnějším poměrem.

„V úvodu utkání měl vyloženou šanci Peroutka, ale neproměnil ji. Potom jsme po chybě inkasovali gól. V závěru utkání ještě nastřelil Peroutka tyč. V odvetě nás čeká hodně těžká práce,“ viděl průběh utkání Pavel Baroch, sekretář Rapidu.

V prvním souboji o I. A třídu Nýrsko doma podlehlo 1:2 Sušici, přestože v poločase o gól vyhrávalo. „V hodně vyrovnané první půli jsme se ujali vedení, ale po obrátce už byla Sušice lepší a výsledek otočila,“ uvedl Milan Bílý, sekretář Nýrska.

Výsledky fotbalových baráží:

o Fincentrum krajský přebor: Rapid Plzeň – Chotíkov 0:1 (0:1, 22. Hauer, 200 diváků),

o I. A třídu: Nýrsko – Sušice 1:2 (1:0, Šteiner – Hubáček, Jech, 250 diváků).