Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALZ Klatovska.

Chyběla motivace

KLATOVY - Porážkou se Strakonicemi zakončili soutěžní ročník 2006/2007 divizní skupiny A fotbalisté TJ Klatovy. S chutí hrajícím Jihočechům dali favorizovaní Klatované svou kůži před domácím publikem překvapivě lacino a zaslouženě prohráli 0:2. "Měli jsme se rozloučit vítězstvím. Už kvůli divákům jsme měli vyhrát, jsem znechucen naší tečkou," řekl Ivan Kovács.
„Na našem výkonu bylo hodně znát, že po prohraném utkání na Vyšehradě v minulém kole, kdy se rozhodlo o tom, že budeme druzí, se nám hodně těžko hledala další motivace. Spíš jsme zápas jen odehráli, než odbojovali. Hráči už byli asi víc myšlenkami na dovolené. Soupeř ze Strakonic vyhrál zaslouženě, byl daleko důraznější v osobních soubojích, hrál s větší chutí,“ uvedl po utkání trenér TJ Klatovy Ivan Kovács, kterého moc mrzí, že se jeho svěřencům nepovedlo udělat lepší tečku za soutěžním ročníkem 2006/2007.
„Mrzí mne to především kvůli divákům, kteří nám v průběhu sezony chodili fandit a se kterými jsme se určitě měli mnohem lépe rozloučit. Ale nedivím se, že odcházeli v sobotu po zápase domů znechucení. I já jsem byl znechucený,“ dodal kouč, který ale zároveň připomněl, že v sestavě Klatov chyběli Sýkora, Horňák, Vonášek, Král. „Na lavičce jsme měli dva hráče, kteří kvůli zraněním měsíc netrénovali, Viktora ještě mnohem déle. I tahle skutečnost musela být zákonitě na naší hře znát.  Ale nechci tím omlouvat náš sobotní výkon, ten byl hodně žalostný. Pravdou však zůstává, že v každém zápase se přece o něco hraje,“ řekl Kovács.    
Yvetta Musílková

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.