16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Holýšov zakončil sezónu prohrou, trenér Daněk končí.

Poslední utkání jarní části krajského přeboru v so­botu na hřišti v Holýšově ode­hrály týmy FK Stafin Holýšov a SK ZČE Plzeň. Oba týmy již mají jisté setrvání v soutěži a tak se hrálo pouze o konečné umístění v tabulce.
Holýšov - SK ZČE Plzeň 0:3 (0:0)
Na začátku prvního poloča­su doprovázel fotbalisty prud­ký déšt. Do první větší šance se do­mácí dostali až v 5. minutě, kdy se po ose Jeniš a Kraina snažil zakončit Tlustý. Míč však v bráně hostů neskončil. O čtyři minuty později mohl poslat plzeňské do vedení Krystl, když se sám prokličko­val holýšovskou obranou. Tre­fil však pouze boční sít Řezá­čovy brány. Ve 14. minutě na­hrál holýšovský Šimka Krainovi, který hladce skóroval. Radost domácím však pokazil zdvižený praporek pomezního rozhodčího, který signalizoval ofsajd. O pět minut později se do vyložené šance dostal Tlus­tý, ale orazítkoval pouze tyč branky hostů. Míč se ještě sna­žil dorážet Kraina, ovšem mí­řil nad Řezáčovu bránu. Ve 26. minutě prudce vy­střelil na Vaskovu bránu pl­zeňský Vacek, ale nezakončil dobře, stejně jako dorážející Mičan. Do poslední vážnější šance prvního poločasu se ješ­tě ve 40. minutě dostal Krystl, ale střela mířila vedle domácí brány.
Druhý poločas utkání byl na góly bohatší. Hned ve 48. minutě skóroval po Vackově přihrávce Mičan a poslal tak tým SK ZČE Plzeň do vedení - 0:1. Stejný hráč mohl o dvě mi­nuty později vedení Plzeňanů ještě zvýšit, ale mířil vedle Vaskovy brány. V 55. minutě vystřelil domácí Chalupa, ale i jeho střela mířila těsně vedle. V 64. minutě se k míči dostal holýšovský Nový, ovšem jeho střelu Řezáč zlikvidoval. O dvě minuty později se do šance vyrovnat dostal Lukáš, ale mířil těsně vedle. V 69. mi­nutě střílel do Vaskovi brány prudce Krystl. Ránu se ale ho­lýšovskému gólmanovi poda­řilo zlikvidovat. O pět minut později kopali domácí rohový kop, ze kterého se snažil míč odhlavičkovat do brány Stani­slav, ale mířil těsně nad bránu hostů. V 82. minutě se k míči dostal Rout a zvýšil vedení hostů - 0:2. V 89. minutě měli ještě holýšovští hráči šanci snížit, ovšem nebezpečí před bránou hostů odvrátil Vacek. Ještě v 91. minutě se tak hos­tům podařilo skórovat, když Skora poslal hladce míč za zá­da holýšovského brankáře a upravil tak konečný výsledek na  0:3.
„Byl to velice rozpačitý vý­kon. Jsem rád, že jsme minulý týden zvítězili v Klatovech, a zajistili si tak setrvání v soutě­ži," okomentoval utkání tre­nér Holýšova Zdeněk Daněk, který v sobotu vedl holýšovský tým naposledy. „Holýšovu pře­ji, aby měl širší kádr, než jsme měli my, protože s dvanácti hráči, se dá těžce něco hrát," uvedl Daněk, kterého na lavič­ce vystřídá Štěpán Hyršl.

Holýšov: Vasko - Nový, Sta­nislav, Kraina (68. Dostálík), Teršl (52. Švehla) - Lukáš, Je­niš, Procházka, Šimka-Tlustý a Chalupa. Trenér: Zdeněk Da­něk. (bub)