12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

J. Domažlice - SK Benešov 2:0 (0:0)

Ve 27. kole divizní skupiny A hostila doma vedoucí Jiskra Domažlice (55 bodů) celek SK Benešov, kterému patřila 5. příčka tabulky se ziskem 44 bodů. Jiskra s vyhlídkou dvou po sobě následujících zápasů, které ji čekají na hřišti soupeřů (Tábor a Třeboň), potřebovala nutně v tomto zápasu bodovat, aby si udržela pětibodový náskok na čele tabulky (2. Votice v dopoledním zápasu prohráli na hřišti MAS Sezimovo Ústí 1:0 a předpokládá se výhra třetích Strakonic doma s posledním celkem – FC Zličín). I když měli domácí téměř celý zápas herní převahu, zbytečná nervozita přinesla do jejich hry mnoho nepřesností, chvílemi se hrála „nakopávaná“ a diváci si příliš pohledných fotbalových akcí neužili.
Hned v úvodu se dvakrát dostali domácí po centrech do bezprostřední blízkosti Capouchovy branky, ale obě nebezpečné situace hosté vyřešili odkopem. Ve 3. minutě hostující brankář vyrazil Mužíkův tr. kop ze 22 metrů a o čtyři minuty později po Braunově centru hlavičkoval Bezděk z 10 metrů, ale benešovští zadáci míč odvrátili. Po čtvrthodině se osmělili i hosté, ale Kučabova střela ze 20 metrů těsně minula Mlezivovu levou tyč. Hrálo se mezi šestnáctkami a obě pečlivě bránící defenzivní řady nepouštěly soupeře do šancí. Ve 25. minutě se pěkně uvolnil domácí Leitl, ale jeho ostrý centr nestačil v pádu usměrnit u vzdálenější tyče Strejc a neujala se ani Donkova nepřesná střela o chvíli později. Na druhé straně „vyškolil“ domažlickou obranu Štěpán, ale jeho střílený centr zleva stačili domácí odvrátit a s Priknerovým pokusem si o chvíli později poradil Mleziva. Ve 34. minutě stačil Mužíkův tr. kop vyboxovat Capouch, poté hosté odvrátili na roh centr Leitla a když tentýž domácí hráč z 25 metrů benešovskou branku přestřelil, bylo to v nezáživném poločase vše.
Domácí byli aktivnější i ve druhé půli, ale když je neposlouchaly přihrávky, snažili se o sólové zakončení a to se jim rovněž nevedlo. V 50. minutě zamířil domácí Mužík z tr. kopu kousek vedle levé Capouchovy tyče a vzápětí zazdil jednu z mála šancí Bahleda, který po Mužíkově centru zleva, mířil hlavou z malého vápna, vedle branky hostů. V 56. minutě zahrozil hostující Petlička, ale jeho střelu zleva Mleziva kryl stejně, jako na druhé straně Capouch Mužíkův tr. kop ze 25 metrů. Po hodině hry stačil hostující zadák hlavou odvrátit Mužíkův centr těsně před číhajícím Braunem a Strejcův centr zprava hosté odvrátili na roh. S přibývajícími minutami sílil tlak domácího mužstva, ale hosté se snažili využívat zeslabené defenzivy k rychlým protiútokům. V 64. minutě se do nebezpečné pozice dostal benešovský Štěpán, ale ze 17 metrů zleva minul vzdálenější tyč domácí branky. O chvíli později musel Mleziva vyrážet tr. kop Havlíčka, ale šance se zrodila na druhé straně, kde Leitl centrem zprava našel osamoceného Mužíka, ale ten volejem vysoko přestřelil. Rostoucí tlak domácích přinesl ovoce v 75. minutě, kdy střídající Šámal zatáhl míč po levé straně, odcentroval, Bezděk se natlačil před hostujícího obránce a hlavou z 8 metrů poslal Jiskru do vedení – 1:0. Další příležitost domácích přišla o dvě minuty později, kdy Mužík našel křížnou přihrávkou vlevo nabíhajícího Havlíčka, ale ten zcela sám volil zbrklou střelu volejem a ze 17 metrů Capouchovu branku minul. Hosté se však nevzdávali a deset minut před koncem mohli srovnat, když po Priknerově přiťuknutí hlavou v pádu nestačil dlouhou nohou míč dostatečně usměrnit z malého vápna jeden z jeho spoluhráčů. V následující minutě vyslal po Turkově přiťuknutí střelu těsně nad domažlickou branku Prikner. V 84. minutě našel domácí Bárta nabíhajícího Brauna, ten se s míčem zastavil, kličkou se zbavil obránce, zároveň si položil i brankáře a střelou ze 12 metrů zvýšil na 2:0. Když pak na druhé straně zazdil velkou příležitost po Priknerově centru hostující Páv, který minul vzdálenější tyč Mlezivovy branky, bylo to v zápase, který mohl diváka uspokojit až v samotném závěru, vše.

Před 320 diváky řídil rozhodčí Duchoň, ŽK: 1:5.