Kalendář

<< duben 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBAL



Termíny baráží a obsazení rozhodčími.

Obsazení barážových utkání rozhodčími a delegáty

 

 

1.      Staňkov – Stříbro                                  ST  20.6.07  18:00

         HR Schneider  AR1 Kračmer  AR2 Urban  4R Hajšman  DS Hamouz

 

2.      Nepomuk – Klatovy B                          ČT  21.6.07  18:00

         HR Krutina  AR1 Červený  AR2 Jurčík  4R Kubec  DS Svoboda

 

3.      Tlučná – Chotíkov                                 ČT  21.6.07  18:00

         HR Burda  AR1 Štrincl  AR2 Turková  4R Rauch  DS Bláha

 

4.      Dl.Újezd – Žákava                                ST  20.6.07  18:00

         HR Vondra  AR1 Hájek  AR2 Pressl  4R Cupl  DS Ježek

 

5.      Postřekov – Losiná                               ST  20.6.07  18:00

         HR Čermák  AR1 Šimek  AR2 Niedermayer  4R Špoták  DS Švagr

 

6.      Poběžovice – Sulkov                             ČT  21.6.07  18:00

         HR Tyc  AR1 Bogdan  AR2 Mašek  4R Hudeček  DS Bracek

 

7.      Bezdružice – Hrádek                            ST  20.6.07  18:00

         HR Štökl  AR1 Lukáš  AR2 Kratochvíl  4R Janoch  DS Schneider

 

8.      Stříbro – Staňkov                                  SO  23.6.07  17:00

         HR Legát  AR1 Niedermayer  AR2 Křen  4R Kříž J.  DS Kopřiva

 

9.      Klatovy B – Nepomuk                          NE  24.6.07  18:00

         HR Kožár  AR1 Štrincl  AR2 Horáček  4R Bureš  DS Sádovský

 

10.    Chotíkov – Tlučná                                 NE  24.6.07  18:00

         HR Kratochvíl  AR1 Schneider  AR2 Rak  4R Košan  DS Krejčí

 

11.    Žákava – Dl.Újezd                                SO  23.6.07  17:00

         HR Šimek  AR1 Čermák  AR2 Kračmer  4R Mokrusch  DS Krutina

 

12.    Losiná – Postřekov                               SO  23.6.07  17:00

         HR Hájek  AR1 Petržílka  AR2 Vondra  4R Mudra  DS Lecjaks

 

13.    Sulkov – Poběžovice                             NE  24.6.07  10:30

         HR Dusil  AR1 Burda  AR2 Turková  4R Paták V.  DS Ardeleanu

 

14.    Hrádek – Bezdružice                            SO  23.6.07  10:30

         HR Kořínek  AR1 Žáková  AR2 Tyc  4R Grimm  DS Langmajer