15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

J. Domažlice - SK Marila Votice 1:1 (0:0)

Tuto sobotu byly Domažlice svědky šlágru divizní skupiny A, ve kterém hostila vedoucí Jiskra druhý celek tabulky, mužstvo SK Marila Votice. Kdo očekával fotbal hodný špičky divizní tabulky, byl určitě zklamán, protože místo pohledného ofenzívního fotbalu byla k vidění spíše bitva mezi šestnáctkami, kdy oba týmy vycházely ze zabezpečené obrany a ofenzivní snahy narážely na pevné obranné valy, přes které nebylo snadné se dostat do šancí. Přes vyrovnaný průběh zápasu byli hosté, hrající na brejky, nakopávanými míči za domácí obranu, nebezpečnější a zejména rychlonohý Viskup dělal domácím zadákům velké problémy. Když hned po obrátce využil Mlezivovu chybu hostující Viskup a poslal hosty do vedení, dostali se domácí do defenzívy. Technicky vybavení hosté převzali iniciativu a domácí se před jejich šestnáctku dostávali jen sporadicky. Teprve s blížícím se koncem se chopili iniciativy domažličtí a svojí snahu nakonec korunovali zaslouženou brankou, zajišťujicí bod.
Ve 4. minutě vyboxoval po rohovém kopu Bareše míč do pole Mleziva a o čtyři minuty později zneškodnil domácí gólman Veselého střelu zprava. V 11. minutě po Viskupově průniku vyrazil domácí brankář jeho střelu na roh. O minutu později odcentroval Bárta zleva, ale s Bezděkovou hlavičkou z osmi metrů si hostující brankář Novák poradil. Po závaru před votickou brankou zneškodnil Novák Bezděkův pokus ze 17 metrů. Ve 22. minutě srazili hosté Bezděkův pokus ze 20 metrů a na druhé straně skončil Čuprův centr rohovým kopem hostů a po jeho rozehrání Mleziva míč vyboxoval. Ve 39. minutě rozehrál domácí Leitl rohový kop, brankář Novák míč vyboxoval k Hulinovi, ale jeho volej z 18 metrů těsně přelétl břevno votické branky. Ve 43. minutě srazili hosté Cihlářův centr zleva na roh a vzápětí se pěkně před šestnáctkou uvolnil Leitl, míč se dostal k Bezděkovi, ale ten z 15 metrů přestřelil votickou branku. Když pak na druhé straně pádem pod nohy zneškodnil Veselého šanci Mleziva, bylo to v prvním poločase vše.
Běžela 47. minuta když brankář Mleziva při rozehrávce „namazal“ volnému Viskupovi, který z 25 metrů poslal míč do opuštěné branky – 0:1. V 53. minutě stačili hosté zblokovat Mužíkův pokus ze 22 metrů a Novák míč zachytil stejně, jako na druhé straně Mleziva Barešův centr. O čtyři minuty později Hulina volejem ze 23 metrů minul soupeřovu branku. V 68. minutě se do pokutového území probil po pravé straně domácí Bezděk, ale z úhlu Novákovu branku přestřelil. V 79. minutě se ke střele z 25 metrů dostal votický Veselý a jen o kousek minul pravou Mlezivovu tyč. Domácí posílili útok a převzali postupně iniciativu. Deset minut před koncem musel Novák na zem, aby sebral míč před nabíhajícím Braunem a o chvíli později srazili votičtí Leitlův centr na roh. V 87. minutě se pěkně probil do pokutového území domácí Šámal, v tísni vrátil míč dozadu na Brauna, ten přiťukl Hartlovi, který volejem z 15 metrů trefil k levé Novákově tyči a srovnal na 1:1. Těsně před závěrečným hvizdem rozhodčího Svatíka odcentroval zprava Mužík a Braun hlavou z 8 metrů minut pravou Novákovu tyč.

Sestava Jiskry: Mleziva – Strejc (86. Šámal), Bauer, Tesař, Cihlář (65. Hartl) – Leitl, Braun, Mužík, Hulina, Bárta – Bezděk (79. Mašek). Trenér: Zdeněk Michálek.

Před 400 diváky řídil rozhodčí Svatík. ŽK: 1:4.