20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Dorost: Jiskra Domažlice A - Zruč 4:1 (3:0)

Branky: Lešek, Schwarz, Kalný, Čapský.

Do utkání hraném na výborně připraveném travnatém hřišti na Střelnici vstoupila Jiskra náporem a zatlačila hosty do obrany. Domácí kvalitně kombinovali a svým pohybem dělali hostům velké starosti.
Jiskra šla do vedení už v 6. minutě, když Lešek nekompromisně zužitkoval přihrávku Čadka - 1:0. V dalších šancích se objevoval aktivní Čadek, ale situace řešil neefektivně. Střelou těsně vedle tyče skončila individuální akce dobře hrajícího Sochy. Na 2:0 upravil v 15. minutě, po pěkné kombinaci Schwarz a v zápětí se důrazem prosadil po nevídaném závaru Kalný 3:0. Po přestávce neustával tlak domácích a v 55. minutě se z penalty mezi střelce zapsal golman Čapský 4:0. Další šance už hráči jiskry využít nedokázali a naopak hosté svou příležitost proměnili a upravili na konečných 4:1.
Jsme spokojeni s přístupem hráčů k dnešnímu utkání a s předvedenou hrou celého týmu.

Sestava: Čapský, Černý, Jurko (Malík), Hamor, Kalný, Schwarz, Lešek (Gust), Kubr, Halík, Čadek (Ljoky), Socha-Krutina.

Trenéři: Steinbrucker, Forro.