Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALStará garda neinkasovala a přesto turnaj nevyhrála

 

Stará garda neprohrála a ani jednou neinkasovala a přesto neodjížděla s vavřínovým věncem vítězů na hlavě, ale zato s několika tupláky paulaneru v žaludku!!! 
V sobotu, dne 7.5.2011 proběhl v odpoledních hodinách ve Furthu na školním hřišti fotbalový turnaj starých gard za účast Furthu I., Furthu II., SG Jiskra Domažlice, Dalkingu, Katzbachu, Stachesriedu a Raenkamu. 
Zápasy se odehrávaly na velmi dobře připraveném hřiští a hrálo se každý s každým 5+1 na jedenkrát 15 minut. 
SG Jiskry se prosadila hned v prvním zápase díky trefám Václava Šťastného a Ládi Foldyny 2:0 proti Katzbachu! 
Následovalo několik hluhých utkání ze strany Jiskry, v nichž se Jiskře nepodařilo skórovat, ale naštěstí ani inkasovat, neboť většinou dominovaly obrany nad útokem a prosadil-li se soupeř skálopevnou defenzívou Domažlických ztroskotal na výborném Pavlu Rybárovi, který jako jediný z gólmanů neinkasoval na turnaji. 
Soupeřem byli v těchto utkání bez koření fotbalu, tedy bez branek, Furth I., Stachesried a Raenkam. 
Dalking přehrála Jiskra brankou Ivana Majora po precizním pasu Ládi Foldyny 1:0 a ztracenou mušku a sebevědomí našla až v posledním zápase proti mladíkům z Furthu II., kteří doplnili startovní listinu po odřeknutí Arnschwangu a to 3:0 po dvou brankách Zdeňka Karase a opět Ládi Foldyny. 
SG Jiskry ačkoliv nepoznala hořkost porážky a ani neinkasovala obsadila pouhé druhé místo se skórem 6:0 a s 12-ti body, za což přebírala v městské hale fotbalový míč a pošilhávala při tom po pravém jaboulanim, který si převzali domácí za první místo! 
SG: Pavel Rybár – Pavel Wolf, Ivan Major, Jarda Pavlíček , Hynek Berka – Láďa Foldyna, Venca Šťastný, Jirka Palovič, Zdenda Karas. 

Branky: Štastný, Foldyna 2, Karas 2, Major
Více na sgjiskra.blog.cz