10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Vlašim B - J. Domažlice 4:4 (3:2)

Kácov – Ve 23. kole fotbalové divize A přivítalo vlašimské béčko lídra tabulky z Domažlic a diváci si přišli na své, když viděli osm branek, na každé straně po čtyřech.

Souboj začala Vlašim dobře a již v 7. minutě šla díky zásahu Jandy do vedení. Hosté se však nenechali zaskočit a v jinak bojovném utkání dokázali poměrně brzo srovnat, když se po čtvrt hodině hry trefil Tesař. Lídr tabulky si chtěl odvést tři body a o sedm minut později ho přiblížil tomuto cíli svou trefou Braun. Vlašim však nechtěla dát svou kůži lacino a střelecké obutí zvolil Janda, který svým druhým gólem v utkání vyrovnal na 2:2. Do poločasové přestávky stačil zápas ještě otočit stav Bálek na 3:2.

Do druhého dějství vstoupila Vlašim klidněji, což dokumentoval po hodině hry Borkovec, který navýšil náskok na 4:2. To však bylo zřejmě vneslo uspokojení do řad domácích, a ti o dvě minuty později o svůj dvougólový náskok přišli, když snížil Mužík na 4:3. Diváci tedy v Kácově viděli gólové hody, které zakončil vyrovnávací brankou na konečných 4:4 Bezděk.

„Bylo to oboustranně bojovné utkání, ale zápas svou kvalitu měl. Bavit se museli především diváci, kteří viděli poměrně dost branek. My jsme měli další šance, které bohužel zůstaly neproměněni, a tím pádem se nám nepodařilo získat tři body. Ovšem soupeř měl také nějaké šance. Přesto jsme si měli pohlídat dvoubrankový náskok,“ řekl pro klubový web po utkání trenér Vlašimi B Martin Müller.

Branky: 7. a 24 Janda, 40. Bálek, 60. Borkovec - 15. Tesař, 22. Braun, 62. Mužík, 82. Bezděk. Poločas: 3:2.

FC Graffin Vlašim B: Kulovaný - Novák, Veselý, Císař, Švamberg - Borkovec, Janda, Peroutka, Norek (76. Haluška) - Bálek, Jícha.

Domažlice: Mleziva – Strejc, Bauer, Tesař, P. Cihlář – Bezděk (85. Havlíček), Donko (20. Hulina), Braun, Leitl – Mužík, Bahleda (87. Mašek). Trenér: Zdeněk Michálek.