11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

S. Postřekov - Dlouhý Újezd 3:4 (1:2)

Postřekovští v tomto zápasu narazili na fotbalovějšího soupeře, který chtěl hrát kombinační fotbal, zatímco domácí se snažili prosadit nakopávanými míči, často na náhodu, kazili přihrávky a chyběl jim větší pohyb. Z toho se prezentovala větší aktivita hostů téměř po celý zápas. Domácí se vrátili do zápasu dvacet minut před koncem, stačili během pěti minut srovnat dvougólové manko, ale hosté rychlým kontrem strhli pět minut před závěrečným hvizdem rozhodčího Boška vítězství na svou stranu.

Ve 2. minutě utekl po pravé straně hostující Bydžovský, centrem našel nabíhajícího Stoklasu, který však volejem z 15 metrů minul pravou Noskovu tyč. O dvě minuty později provětral opět po pravé straně domácí obranu Bydžovský, ale z úhlu minul vzdálenější tyč. Na druhé straně si s tr. kopem Adamky poradil Kasal a další tr. kop domácího Jasana hlavičkoval Vaněk nad branku hostů. Ve 14. minutě musel domácí brankář Nosek pod nohy nabíhajícího Houdy, ale v následující minutě udeřilo na druhé straně, když se k odraženému míči dostal Adamka a na jeho volej z šestnáctky neměl Kasal nárok – 1:0. Radost domácích trvala jen dvě minuty, protože v 17. minutě utekl po levé straně hostující Švábek, centrem našel nehlídaného Kabourka, jehož volej z 8 metrů znamenal vyrovnání – 1:1. Hosté byli na koni, Švábek si zopakoval únik po levé straně, ale jeho střelu z úhlu Nosek vyrazil. Ve 25. minutě našel hostující Roháč volného Houdu, ten se uvolnil a střelou z 15 metrů poslal hosty do vedení – 1:2. Domácí zahrozili ve 29. minutě, ale na Královcův centr zleva těsně nedosáhl před soupeřovou brankou Tauer. Po půlhodině zamířil z 25 metrů postřekovský Závodný vedle soupeřovy branky a poté viděl po pádu v pokutovém území za filmování žlutou kartu domácí Škrabal. Deset minut před obrátkou si s Královcovou hlavičkou poradil brankář Kasal stejně, jako Nosek na druhé straně s centrem Houdy. Těsně před obrátkou vyrazil Steinbergerův centr zprava Kasal k Adamkovi a jeho pohotovou střelu ze 14 metrů z úhlu Kasal opět vyrazil.

V úvodu druhé půle se hosté ubránili závaru před svojí brankou po rohovém kopu Adamky a o chvíli později zamířil z tr. kopu tentýž domácí hráč nad branku Dlouhého Újezda. V 59. minutě se po centru Švábka dostal ke střele ze 14 metrů Stoklasa, ale Nosek skvěle míč vyrazil a následná Stoklasova střela domácí branku minula. Postřekovští kontrovali v 61. minutě, ale po Královcově centru zprava hlavičkoval Tauer temenem hlavy z 8 metrů a Kasal míč v pohodě kryl. O dvě minuty později pronikl po levé straně hostující Bukva, centrem našel volného Houdu, který volejem ze 4 metrů zvýšil na 1:3. O chvíli později pronikl po pravé straně hostující Stoklasa a jeho pokus vytlačil Nosek na roh. Ten rozehrál zprava Zeman, do míče se opřel volejem z 15 metrů Bukva, ale Nosek opět výborným zákrokem domácí podržel. V 71. minutě našel domácí Beroušek nabíhajícího Steinbergera, ten postupoval sám proti Kasalovi a ze 14 metrů snížil na 2:3. Než se stačili hosté otřepat, přišla 76. minuta Steinberger našel zleva centrem volného Adamku a ten nedal z 15 metrů Kasalovi šanci – 3:3. Když se vše schylovalo k dělbě bodů, přišla 85. minuta, kdy po pravé straně utekl Zeman, centrem našel volného Bukvu, který volejem z malého vápna překonal Noska – 3:4. Když pak tři minuty před koncem zneškodnil Nosek pádem pod nohy Bukvův brejk, skončil zápas domácí porážkou.

Postřekov: Nosek – Beroušek, Jasan, Vavřík, Tauer – Královec (55. Královec), Adamka, Vaněk, Steinberger – Závodný, Škrabal.

Rozhodčí: Bošek, ŽK: 3:2.