Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALJiskra Třeboň - Slavoj Koloveč 1:0

Hrubá chyba zkušeného záložníka Romana Baxy ovlivnila výsledek Kolovče v Třeboni. Aniž by se podíval, jak má postavené spoluhráče, přihrával nepodařenou malou domů, domácí P. Svoboda lehce získal míč a vstřelil jediný gól utkání. Domácí vyhráli 1:0.

„Zbytečně jsem hráče důrazně upozorňoval na nevynucené chyby. To, co vyvedl Baxa, bylo trestuhodné. Také jsem ho hned vystřídal,“ lamentoval kolovečský kouč Karel Krejčí.

Hostující nováček ve zbytku zápasu Třeboň jasně přehrával, ale vyrovnat nedokázal. „Po inkasovaném gólu jsme se dostali sice do křeče, přesto po prostřídání v sestavě jsme soupeře zatlačili a prakticky celý druhý poločas se odehrál v jejich velkém vápně. Zahrávali jsme spoustu standardek, ale spalovali jsme jednu šanci za druhou a chybí nám už i tolik potřebné štěstí,“ uvedl trenér. Podobný průběh mělo i utkání Kolovče v Benešově, kdy prohrála stejným rozdílem.

Třeboň získala cenné body potřebné k záchraně. Ale i její sekretář Lubomír Skála přiznal, že s obrovským štěstím.

„Je to velký zázrak, že jsme takový tlak soupeře přežili. Koloveč hrála výborně, jasně nás přehrávala a mohli jsme dostat minimálně čtyři góly. Soupeř má opravdu výborné mužstvo.“

V neděli Koloveč na domácím trávníku přivítá rezervu Sezimova Ústí a po třech prohrách v řadě by měla konečně zabodovat.

V zápase proti Sezimovo Ústí nastoupí proti svým hráčům Vojta Mour, který k zápasu v Třeboni i k nadcházejícímu zápasu doma dodal : " V zápase jsme tlačili jak se dalo. Bohužel jsme opět doplatili na obrovskou chybu, ze které padla jediná branka zápasu. Hrajeme dobře jen po vápno a v zakončení jsme nulový. Na zápas proti Sezimovo Ústí se strašně těšim, budu hrát proti svým, které bych moc rád svalil."