Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALFotbalisté Tábora si přidělali divizní starosti

Tábor – Už to tak vypadá, že se táborské fotbalové Svépomoci vyhne očekávaný jarní klid velkým obloukem. 
Divizní tým „Vodníků“ inkasoval na domácím trávníku další výsledkové k.o. a ke zbylým osmi střetnutím je přinucen hledět s rostoucími obavami.
Poslední porážka 0:1 od silného divizního souseda z Votic může táborské hráče mrzet o to více, že o ní rozhodl jediný gól ze 74. minuty zápasu.

„Měli jsme v plánu zahustit střed hřiště, kde jsou Votičtí nebezpeční. To se nám podařilo, jenže pak jsme udělali chybu u rohového praporku, nepokryli jsme hráče a hned jsme za to pykali,“ popisuje inkasovaný úder smutný trenér táborského mužstva Jan Klimek. Jeho pozápasové hodnocení pochopitelně zavonělo výrazným zklamáním, vyložené hromobití ale na své hráče neseslal. „Myslím si, že herně to z naší strany až tak špatné nebylo. Mužstvo jevilo snahu a po standardních situacích jsme i poměrně často hrozili, ale je to všechno bez koncovky. Hrajeme jen po vápno. Když navíc nedáme první dvě nebo tři šance, už se to s námi veze. Chybí nám prostě typ útočníka, jakým byl na podzim třeba Štefan Czucz,“ stýská si Jan Klimek a dodává: „V dané situaci by pro nás měl cenu i bod, ani ten jsme ale nakonec nezískali.

Navzdory porážce upustil táborský lodivod zrnka pochvalných slov na adresu dvou hráčů. „Dobré okamžiky tam měl Jirka Rabiňák a do nějaké sedmdesáté minuty byl naším nejlepším hráčem. Znát byl i návrat Martina Kučery, který si pro mužstvo odvedl to své,“ říká Jan Klimek.
V následujícím kole stanou táborští fotbalisté před úkolem, při kterém naposledy selhal i ambiciózní lídr tabulky ze Strakonic – oloupit na jaře téměř neohrožené Hořovicko, navíc v jeho domácím prostředí. Po podzimu byl rozdíl mezi oběma soupeři propastný, teď mají shodně na kontě po třiceti bodech...

Autor: Jan Škrle